شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی چانگان

فروش اقساطی چانگان

علاقمندان به خودروهای چینی و چانگان cs35 میتوانند در صورتی که قدرت خرید نقدی این دسته از خودرو ها را ندارند از خدمات فروش اقساطی چانگان cs35 که توسط شرکت آرشا خودرو به مشتریان ارائه میشود بهره مند شده و این خودرو را با بهترین شرایط که توسط مدیریت  مجموعه در نظر گرفته شده است خریداری کنند.

یکی از خودروهای چینی که در مدل های مختلف به کشور ما ورود پیدا کرده است چانگان است که جزو خودروهای با کیفیت چینی نیز محسوب میگردد. چانگان به دلیل کیفیت بالای محصولات خود از طرفداران زیادی نیز برخوردار است و بسیاری از مردم علاقه زیادی به خرید این خودرو از خود نشان میدهند.

اما قیمت بالای محصولات چانگان اجازه خرید این خودرو را برای برخی افراد نمیدهد که از این رو فروش اقساطی چانگان بهترین گزینه برای خرید آن میباشد. شرایط خرید اقساطی چانگان cs35 به خریدار این اجازه را میدهد تا بدون اینکه نیازی به پرداخت یکجای مبلغ تمام شده این خودرو داشته باشد بصورت اقساط  که در تعداد مورد توافق و یا تعیین شده مشخص میشوند مبلغ کلی خودرو را تصفیه کند.

فروش اقساطی چانگان

فروش اقساطی چانگان در تهران

برای اینکه بتوانید در شهر تهران شرکتی را برای خرید خودروی چانگان انتخاب نمایید که تضمین های لازم را به شما ارائه داده و همچنین هزینه های شما را بابت خرید خودرو تا حد زیادی نیز کاهش دهد میتوانید شرکت آرشا خودرو عرضه کننده‌ی طرح‌های فروش اقساطی خودرو را انتخاب و از مزیت های این شرکت بهره مند شوید.

فروش اقساطی چانگان در تهران را شرکت های زیادی انجام میدهند اما عدم اعتماد به این شرکت ها باعث شده تا چندان اسم و رسمی را برای خود رقم نزنند.

اما فروش اقساطی چانگان که توسط شرکت آرشا خودرو انجام میشود توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند زیرا این شرکت نه تنها شرایط بسیار خوبی را برای فروش محصولات خود در نظر گرفته بلکه از شرکت های مجاز نیز محسوب میشود که کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت را دریافت کرده و با اطمینان خاطر کامل میتوانید خرید خود را از این شرکت انجام دهید. فروش نقدی چانگان نیز در این شرکت انجام میشود و در صورت تمایل به خرید تنها کافیست تماسی را با کارشناسان شرکت برقرار کنید.

فروش اقساطی چانگان

سوالات متداول:

 مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی چانگان آرشا خودرو چگونه است؟

در طرح فروش اقساطی چانگان آرشا خودرو پس از عقد قرار داد طی یک ساعت، خودرو به شما تحویل داده خواهد شد.

وضعیت سند ماشین در طرح فروش اقساطی چانگان آرشا خودرو چگونه خواهد شد؟

شما به اندازه مبلغ پیش پرداختی که در طرح فروش اقساطی چانگان به آرشا خودرو می‌پردازید، مالک سند خودرو خواهید شد،  پس از پایان اقساط، سند شش دانگ به نام خریدار ثبت خواهد گردید.

 

دردگاه(1)

شرایط فروش اقساطی چانگان c35 به چه شکلی هست؟ اصلا موجود دارید؟

ثبت دیدگاه