شماره های تماس
02148000998

فروش اقساطی هایما

5/5 - (3 امتیاز)

شرکت آرشا خودرو دارای کادری مجرب و حرفه ای در زمینه فروش اقساطی خودرو و فروش اقساطی هایما s7 (اس 7) و فروش اقساطی هایما s5 (اس 5) میباشد که میتوانند شما را برای خرید خودروی هایما و دیگر برند های ایرانی و خارجی راهنمای کرده و بر اساس اطلاعات و مشاوره ای که دریافت میکنید خرید خود را انجام دهید.

مشخصات فنی انواع هایما

مدل خودرو هایما s7 توربو هایما s5 توربو
نوع موتور HM484Q-T HMA GN15-TF
حجم موتور (cc) 1800 1500
حداکثر توان موتور (hp) 170 161
حداکثر گشتاور (nm) 230 223
تعداد سوپاپ 16 16
مصرف سوخت ترکیبی 8.6 8
سیستم انتقال قدرت ۶ دنده اتوماتیک اتوماتیک CVT
شتاب 0 تا 100 9.8 10

 

هایما یکی از خودروهای چینی و پر طرفدار در کشور ما میباشد که چند سالی است به کشور ورود پیدا کرده و با توجه به امکانات و قیمت مناسبی که نسبت به دیگر خودروهای هم رده خود دارد فروش بالایی را نیز به خود اختصاص داده است. اما این خودرو برای هر فردی بصورت نقد قابل خریداری نیست که به همین دلیل برخی از خریداران به دنیال خرید اقساط آن هستند. خرید اقساطی هایما s7 و خرید اقساطی هایما s5 با توجه به عدم توانایی در خرید نقدی طرفداران زیادی پیدا کرده است و میتوانید با انتخاب شرکت هایی که در این زمینه یعنی فروش اقساطی خودرو فعالیت میکنند خرید خود را انجام دهید.

فروش اقساطی هایما

فروش اقساطی هایما در تهران  و با بهترین شرایط و تحویل فوری

یکی از شهرهایی در کشور که بیشترین خریداران خودروی هایما را به خود اختصاص  داده است تهران میباشد که از این رو شرکت هایی نیز تاسیس شده اند که در زمینه فروش اقساطی این خودرو مشغول به فعالیت هستند. فروش اقساطی هایما در تهران با توجه به اینکه هر فردی از قدرت خرید متفاوتی برخوردار است باید به گونه ای انجام شود که بر اساس شرایط مشتری انعطاف پذیری زیادی از خود نشان دهند تا مشتری بتواند به راحتی و بر اساس شرایط و بودجه خود خرید را انجام دهد. شرکت عرشا خودرو یکی از شرکت های بسیار مناسب برای خرید خودرو به صورت اقساط میباشد که امکان فروش اقساطی هایمابا بهترین شرایط را فراهم کرده است و میتوانید با دریافت مشاوره از کارشناسان این مجموعه و کسب اطلاعات کامل خودروی خود را خریداری نمایید. نه تنها خودروی هایما بلکه انواع و اقسام خودروهای داخلی و خارجی در این شرکت بفروش میرسد که میتوانید با بهترین شرایط خریداری نمایید.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :