شماره های تماس
02148000998

فروش اقساطی رانا

3.8/5 - (47 امتیاز)

فروش اقساطی رانا توسط آرشا خودرو برای مشتریان در نظر گرفته شده تا افراد بتوانند خرید اقساطی خودرو را با شرایط آسان انجام دهند. خودروی رانا از جمله خودرو های پرطرفداری است که توسط کمپانی بزرگ خودروسازی ایران خودرو به تولید می‌ رسد و این خودرو به دلیل ویژگی های فنی و ظاهری منحصر به فرد خود مورد توجه افراد قرار گرفته و از جمله پرفروش ترین خودرو ها در میان خودرو های هم رده می باشد. احتمالاً شما هم کلمه فروش اقساطی خودرو یا لیزینگ خودرو را شنیده‌ اید و در این زمینه اطلاعاتی را دارید اما اگر بخواهیم به طور دقیق تر و واضح تر فروش اقساطی خودرو را توضیح دهیم باید بگوییم که فروش اقساطی رانا و سایر خودرو ها به منظور فروش خودرو به شکلی است که مبلغ به صورت کامل در ابتدای خرید پرداخت نشده و به صورت قسطی و تدریجی پرداخت می شود.

فروش اقساطی رانا

خرید اقساطی رانا

در خرید اقساطی رانا افرادی که می‌خواهند مبلغ آن را به صورت یکجا پرداخت نکنند می توانند به صورت اقساطی و تدریجی این مبلغ را به شرکت ارائه دهنده خدمات فروش اقساطی رانا ارائه دهند. بنابراین این روش، روش آسانی برای افراد متقاضی خرید خودرو خواهد بود. خودرو های داخلی و خارجی زیادی در کشور ما به فروش می رسد اما با توجه به بالا رفتن قیمت خودرو ها، خرید اقساطی رانا توسط برخی از افراد به صورت نقدی امکان پذیر نبوده و به خصوص جوانان برای تهیه هزینه خرید خودرو به زمان بیشتری نیاز دارند و در همین راستا شرکت های ارائه دهنده خدمات فروش اقساطی رانا، روشی را با عنوان خرید اقساطی رانا در نظر گرفتند تا افراد بتوانند خرید خودرو را به صورت قسطی انجام دهند و در کنار پرداخت تدریجی هزینه خودرو، از خودرو نیز استفاده کنند.

امروزه بسیاری از خودرو ها از جمله خودرو های وارداتی، هزینه ی بالای گمرک و غیره بر روی آنها اعمال شده و به همین جهت قیمت بالایی دارند و افرادی که تمایل به خرید این خودرو ها را دارند، ممکن است نتوانند به صورت نقدی خودرو را تهیه کنند و با فروش اقساطی نظیر فروش اقساطی رانا می‌توانند به خودروی مورد نظر خود دست یابند.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :