شماره های تماس
02148000998

فروش اقساطی کرمان موتور

4.8/5 - (18 امتیاز)

شرکت آرشا خودرو یکی از شرکت های پیشرو در زمینه  فروش اقساطی خودرو  و فروش اقساطی کرمان موتور میباشد که با توجه به شرایط بسیار مناسبی که برای فروش خود در نظر گرفته توانسته رضایت مشتریان خود را  به طور کامل جلب نماید.

کرمان موتور یکی از تولید کنندگان بزرگ خودرو در کشور میباشد که تا کنون خودروهای زیادی را در کشور تولید و بفروش رسانده است. بیشتر خودروهای تولید شده در این مجموعه بزرگ خودروسازی بصورت مونتاژ شده هستند و با توجه به امکانات و همچنین کیفیت و کارایی خوبی که دارند همواره نظر  علاقمندان به خودرو را به خود جلب کرده اند. اما از آنجایی که خرید نقدی محصولات کرمان موتور برای تمامی مردم امکان پذیر نیست برخی شرکت ها خدمات بسیار ارزنده ای را از جمله فروش اقساطی کرمان موتور در نظر گرفته اند که با بهره مندی از این خدمات به راحتی میتوان محصولات این شرکت را  بصورت شرایطی خریداری نمود. فروش اقساطی کرمان موتور یکی از بهترین گزینه ها برای خرید خودرو محسوب میشود و تا کنون با استقبال بسیار خوبی از سوی خریداران خودرو مواجه بوده است. البته شرایط فروش اقساطی کرمان موتور در هر شرکتی متفاوت میباشد و شرکت ها بر اساس سیاست کاری خود شرایط  گوناگونی را برای فروش در نظر میگیرند که مشتری نیز باید با در نظر گرفتن این شرایط و متناسب با بودجه خود خرید را انجام دهد.

شرایط اقساطی خودروهای کرمان موتور در بهمن 1400

با تحویل فوری خودرو

نوع خودرو پیش پرداخت اقساط 12 ماه اقساط 18 ماه اقساط 30 ماه
شرایط فروش اقساطی جک اس 5 460/000/000  42/500/000  31/530/000  22/750/000 
شرایط فروش اقساطی جک اس 3 350/000/000  30/900/000  22/930/000  16/540/000 
شرایط فروش اقساطی جک اس 5 New Face 500/000/000  45/260/000  33/570/000  24/230/000 

*مبالغ یادداشت شده به تومان می باشد. 

به علت نواسانات قیمت حتما جهت مشاوره و استعلام نهایی شرایط اقساطی خودروهای کرمان موتور با ما ( آرشا خودرو ) در تماس باشید 

شماره های تماس:  02148000998  –  02144067594

فروش اقساطی کرمان موتور با بهترین شرایط

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور برای هر خریداری بسیار حائز اهمیت است زیرا خریدار باید بودجه خود را برای خرید در نظر گرفته و بر اساس آن اقدام به خرید نماید. هر چه شرایط فروش اقساطی کرمان موتور مناسب تر و متنوع تر باشد در نتیجه مشتری رغبت بیشتری را نیز برای خرید خودرو به صورت اقساط از خود نشان خواهد داد. معمولا شرکت هایی که شرایط متنوعی را در نظر میگیرند همواره مورد توجه خریدار بوده اند و استقبال بسیار زیادی نیز از آنها به عمل می آید. شرایط فروش اقساطی کرمان موتور حتی در برخی شرکت ها بر اساس بودجه مشتری متفاوت میباشد و شرکت بر اساس بودجه مشتری تعیین خواهد کرد که چه میزان پیش پرداخت و همچنین چه تعداد اقساط را باید بپردازد. شرکت هایی که این انعطاف بیشتری را در شرایط از خود نشان دهد در نتیجه مشتریان زیادی را نیز جلب خواهد کرد.

فروش اقساطی کرمان موتور

فروش اقساطی کرمان موتور با بهترین پیش پرداخت

برای مشتری بمنظور بهره مندی  از خدمات فروش اقساطی کرمان موتور بسیار مهم است که چه میزان پیش پرداخت را برای خرید خودرو به صورت اقساط باید بپردازد. پیش پرداختی که شرکت ها برای فروش اقساطی کرمان موتور در نظر میگیرند ممکن است بر اساس سیاست کاری شرکت تعیین شود و یا بر اساس شرایط مشتری . برخی شرکت ها به دلیل محدودیت هایی که دارند پیش پرداخت را بر اساس سیاست کاری خود تعیین میکنند و ممکن است مشتری مجبور شود تا هزینه زیادی را برای خرید خودرو بپردازد. اما برخی دیگر از شرکت ها نیز پیش پرداختی را از مشتری دریافت میکنند که بر اساس خواست او تعیین میشود و این موضوع باعث میشود تا رضایت او از خرید تا حد زیادی جلب شود.

فروش اقساطی کرمان موتور با تعداد اقساط دلخواه مشتری

یکی از ویژگی هایی که برخی شرکت ها برای مشتریان خود در  خدمات فروش اقساطی کرمان موتور در نظر میگیرند تعیین تعداد اقساط بر اساس شرایط و بودجه مشتری میباشد و همواره سعی دارند تا تعداد اقساطی را در نظر بگیرند که مشتری به راحتی بتواند آنها را پرداخته و مشکلی در پرداخت اقساط نداشته باشد. فروش اقساطی کرمان موتور با تعداد اقساطی که مشتری تعیین میکند را تنها شرکت هایی برای مشتریان خود در نظر میگیرند که  به رضایت و منافع مشتریان خود اهمیت زیادی میدهند و در واقع شرایط آنها بسیار انعطاف پذیر میباشد.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :