شماره های تماس
02148000998

فروش اقساطی پژو پارس

3.4/5 - (66 امتیاز)

اگر از جمله طرفداران خودروهای ایرانی و پژو پارس ال ایکس  هستید میتوانید به سراغ شرکت آرشا خودرو رفته و  خودروی خود را با بهترین شرایط از این شرکت خریداری کنید. فروش اقساطی پژو پارس سال و پژو پارس LX در شرکت آرشا خودرو در حالی انجام میشود که این شرکت شرایط بسیار مناسبی را برای فروش این خودرو در نظر گرفته و شرایطی بهتر از شرایط این شرکت نخواهید یافت.

مدل خودرو پژو پارس (معمولی) پژو پارس LX
نوع موتور XU7 TU5
حجم موتور(cc) 1800 1600
حداکثر توان موتور(hp) 100 108
حداکثر گشتاور(nm) 153 142
تعداد سوپاپ 8 16
سیستم انتقال قدرت 5 دنده دستی 5 دنده دستی
شتاب 0 تا 100(s) 11 13.2
مصرف سوخت ترکیبی(L) 9 7.5

یکی از خودروهای هم خانواده پژو که مانند دیگر محصولات تولید شده در شرکت ایران خودرو از محبوبیت زیادی برخوردار است خودروی پارس میباشد که بیشترین میزان خرید را نیز به خود اختصاص داده است.  اگر خرید خودروی پژو پارس بصورت نقدی برای شما چندان میسر نیست پیشنهاد میکنیم تا با مراجعه به شرکت های فعال در زمینه فروش اقساطی خودرو این مدل خودرو را در تعداد اقساطی مشخص خریداری کنید. خرید اقساطی خودروی پارس فشار مالی بسیار کمی را به شما وارد می آورد و میتوانید با پرداخت هزینه مناسبی این خودرو را خریداری نمایید.  برای فروش اقساطی پژو پارس شرایط گوناگونی در نظر گرفته میشود که این شرایط بر اساس شرکتی که در این زمینه فعالیت میکند متفاوت است و برخی شرکت ها در این بین شرایط را بسیار انعطاف پذیر در نظر میگیرند.

فروش اقساطی پژو پارس

فروش اقساطی پژو پارس  با شرایط ایده آل و انعطاف پذیر

در فروش اقساطی پژو پارس بسیار مهم است که شرکت بتواند شرایطی را برای خریدار در نظر بگیرد که خرید را برای مشتری تا حد زیادی تسهیل و آسان کند. در میان تمامی شرکت هایی که امکان فروش اقساطی پژو پارس را در نظر گرفته اند معدود شرکتی را میتوان یافت که شرایط انعطاف پذیری را در نظر گرفته باشد و اغلب شرکت ها شرایطی را در نظر میگیرند که از پیش تعیین شده و بصورت پیش فرض توسط شرکت تعیین شده اند. اما منظور از شرایط انعطاف پذیر در فروش اقساطی پژو پارس چیست؟ یک شرکت برای فروش اقساطی پژو پارس باید بودجه و شرایط مشتری را در نظر گرفته و بر اساس آن تعداد اقساط را مشخص  کند زیرا ممکن است شرایطی که شرکت تعیین کرده است با شرایط مشتری سازگاری نداشته باشد.

فروش اقساطی پژو پارس با دریافت مجوزهای لازم

شرکتی که در زمینه فروش اقساطی پژو پارس فعالیت میکند باید مجوزهای لازم برای فعالیت را کسب کرده باشد و بدون اخذ مجوز نمیتواند  فعالیت کند. برخی از مجموعه ها و شرکت ها وجود دارند که در زمینه فروش اقساطی پژو پارس فعال هستند اما این فعالیت در حالی است که مجوزهای لازم برای شروع به فعالیت و کار خود را دریافت نکرده اند جزو شرکت های غیر مجاز محسوب میشوند. اگر جزو خریداران هستید باید ابتدا مجوزهای اخذ شده شرکت را بررسی نمایید و بر اساس بررسی هایی که انجام میدهید نسبت به انجام دیگر مراحل اقدام نمایید. شرکت آرشا خودرو از جمله شرکت های عرضه خودرو در کشور میباشد که در زمینه فروش اقساطی پژو پارس فعالیت طولانی دارد و میتوانید با انتخاب آن از مزیت های زیادی که شامل حال شما میشود بهره مند گردید.

فروش اقساطی پژو پارس

فروش اقساطی پژو پارس با تحویل فوری

تهران از جمعیت بسیار زیادی برخوردار است که این جمعیت در دیگر کشورها مطمئنا وجود ندارد که از این رو بیشترین شرکت های فعال در زمینه فروش اقساطی خودرو و فروش اقساطی پژو پارس را بخود اختصاص داده است. فروش اقساطی پژو پارس با تحویل فوری را شرکت های زیادی بر عهده دارند که یکی از این شرکت ها آرشا خودرو میباشد. شرکت آرشا خودرو که سابقه ای طولانی در زمینه فروش خودرو بصورت نقد و همچنین اقساط را دارد بهترین شرایط را برای خریداران فراهم نموده است. فروش نقدی پژو پارس یکی از خدمات ارائه شده از سوی این شرکت میباشد و این خودرو با مناسب ترین قیمت بفروش میرسد. همچنین این شرکت برای فروش اقساطی پژو پارس بهترین گزینه ها و شرایط را در نظر گرفته که تا کنون تمامی خریداران این شرکت از این شرایط رضایت کاملی داشته اند.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :