شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی کوییک اتوماتیک پلاس

فروش اقساطی کوییک اتوماتیک پلاس و دیگر محصولات شرکت خودروسازی سایپا در شرکت آرشا خودرو با بهترین شرایط و قیمت عرضه می گردد . کوئیک اتوماتیک پلاس از محصولات شرکت خودروسازی سایپا بوده که دارای مزیت هایی از قبیل رینگ آلومینیومی ، مالتی مدیا، شیشه دودی عقب، دی لایت ، فرمان برقی، کروز کنترل، دریچه کاز برقی و…. می باشد.

کوییک اتوماتیک پلاس دارای طراحی ویژه و کاملی است که توسط طراحان ایرانی به تولید رسیده است و این خودروی زیبا در بازار بسیار خرید و فروش می شود. این خودرو که از محصولات جدید سایپا است ، فروش بالایی در بازار داشته و افراد زیادی خرید اقساطی کوییک اتوماتیک پلاس را برای تهیه ی این خودرو انجم می دهند.

خرید اقساطی خودرو روشی آسان و در واقع راه حل برای افرادی است ک توانایی پرداخت هزینه ی خرید خودرو را به صورت کامل ندارد و بدین ترتیب هزینه ی آن را طی اقساطی تعریف شده ، پرداخت می نمایند. فروش اقساطی کوییک اتوماتیک پلاس توسط آرشا خودرو با رعایت تمامی اصول و تعهد کامل انجام می گیرد.

فروش اقساطی کوییک اتوماتیک پلاس

شرایط فروش اقساطی کوییک اتوماتیک پلاس

فروش اقساطی کوییک اتوماتیک پلاس در این مرکز بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است . نمایشگر 7اینچی لمسی، کمربند ایمنی با تنظیم ارتفاع، صندلی های عقب تاشو ،آینه های برقی از دیگر امکانات این خودرو می باشد. شرایطی که برای فروش اقساطی کوییک اتوماتیک پلاس در نظر گرفلته شده است کاملا منعطف بوده و خریداران شرایط مورد نظرشان را انتخاب می نمایند.

شرکت آرشا خودرو علاوه بر فروش اقساطی خودرو داخلی، فعالیت گسترده ای در زمینه ی فروش خودرو های خارجی داشته و یک مجموعه ی کامل در کشورمان است که مطمئن و مورد اطمینان افراد بوده و متقاضیان خرید خودرو به صورت ایترنتی نیز می توانند درخواست خرید خودرو را ثبت کنند و از خدمات عالی برخوردار شوند.

 

سوالات متداول:

 میزان پیش پرداخت و تعداد و مبلغ اقساط برای خرید خودرو کوییک اتوماتیک پلاس در آرشا خودرو چگونه است؟

با توجه به اوضاع و احوال اقتصادی حاکم بر کشور و اوضاع معیشتی مردم، تلاش کرده‌ایم شرایطی را فراهم کنیم که همه افراد متقاضی شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کوییک اتوماتیک پلاس بتوانند پشت فرمان خودرو مورد علاقه‌شان بنشینند، بر همین اساس میزان پیش پرداخت به صورت حداقلی در نظر گرفته شده است و همه افراد با حداقل سرمایه هم می‌توانند از عهده آن بر بیایند.

مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی کوییک اتوماتیک پلاس در آرشا خودرو چگونه است؟

متقاضیان خرید قسطی کوییک اتوماتیک پلاس از آرشا خودرو باید بدانند که تحویل در این مجموعه یک ساعته است. به محض انعقاد قرارداد و انجام روال اداری معمول، خودرو به صورت فوری و آنی به خریدار تحویل خواهد شد. بنابراین خبری از انتظارهای کشنده برای دریافت خودرو یا درخواست مبالغ بیشتر در ازای واگذاری خودرو در مجموعه ما نیست.