شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی کوییک آر

فروش اقساطی کوییک آر و سایر محصولات شرکت خودروسازی سایپا توسط شرکت آرشا خودر و به فروش می رسد. سایپا با توجه به ظاهر خودرو هایش تصمیم به تولید کوییک آر گرفت و این خودرو با توجه به رنگ آمیزی بسیار زیبا و ظاهری منحصر به فرد توانسته یکی از زیبا ترین خودرو ها با قیمت ارزان شود.

طراحی داخلی کوییک آر نیز بسیار زیبا بوده و به طور کلی این خودرو شباهت بسیار زیادی به خودرو  سیتروئن c3 دارد . کوئیک آر شباهت زیادی به کوئیک داشته و تنها در بخش های کمی دارای تفاوت هایی می باشد. فروش اقساطی کوییک R توسط شرکت آرشا خودرو در انواع مختلف دستی و اتوماتیک انجام می گیرد.

فروش اقساطی کوییک آر

خدمات فروش اقساطی کوییک آر

با توجه به افزایش روز افزون قیمت خودرو های داخلی به دلایلی مانند تحریم ها و…. ، خرید خودرو ها به صورت نقدی توسط افرادی قابل انجام نبوده و به همین جهت مراکز ارائه دهنده ی خدمات فروش خودرو، طرح فروش اقساطی کوییک آر، را ارائه دادند.

یکی از رقبای نزیدکی این خودرو ، پژو206 می باشد که قیمت نزدیک به این خودرو داشته و به دلیل جدید تر بودن کوئیک آر ، بدست آوردن محبوبیت بالا دشوار خواهد بود. شرایط و تسهیلات در نظر گرفته شده از سوی شرکت ها موجب شده افراد بتوانند خرید اقساطی کوئیک آر را انجام دهند.

 ظاهر زیبا و اسپرت کوئیک آر باعث محبوبیت بالا آن به ویژه در میان جوانان شده است. بنابراین اگر شما هم می خواهید این خودروی زیبا را تهیه کنید، سفارش خود را در سایت آرشا خودرو انجام دهید تا بتوانید خودروی مورد علاقه ی خود را با بهترین قیمت تهیه نمایید. آرشا خودرو عرضه کننده‌ی طرح‌های فروش اقساطی خودرو داخلی و فروش اقساطی خودرو خارجی، بی شک از بهترین مراکز ارائه دهنده ی فروش اقساطی کوئیک آر است که با قیمت گذاری منصفانه بر روی محصولاتش توانسته رضایت مشتریانش را به خود جلب نماید.

سوالات متداول:

 میزان پیش پرداخت و تعداد و مبلغ اقساط برای خرید خودرو کوییک آر در آرشا خودرو چگونه است؟

با توجه به اوضاع و احوال اقتصادی حاکم بر کشور و اوضاع معیشتی مردم، تلاش کرده‌ایم شرایطی را فراهم کنیم که همه افراد متقاضی شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کوییک آر بتوانند پشت فرمان خودرو مورد علاقه‌شان بنشینند، بر همین اساس میزان پیش پرداخت به صورت حداقلی در نظر گرفته شده است و همه افراد با حداقل سرمایه هم می‌توانند از عهده آن بر بیایند.

مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی کوییک آر در آرشا خودرو چگونه است؟

متقاضیان خرید قسطی کوییک آر از آرشا خودرو باید بدانند که تحویل در این مجموعه یک ساعته است. به محض انعقاد قرارداد و انجام روال اداری معمول، خودرو به صورت فوری و آنی به خریدار تحویل خواهد شد. بنابراین خبری از انتظارهای کشنده برای دریافت خودرو یا درخواست مبالغ بیشتر در ازای واگذاری خودرو در مجموعه ما نیست.