شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی پژو 207 اتومات

پژو 207 اتومات از محصولات ارشا خودرو ، مجموعه ی معتبر فروش خودرو می باشد.

پژو 207 از محصولات کمپانی بزرگ ایران خودرو است که با ظاهری بسیار زیبا روانه ی بازار شد. این خودروی زیبا توانست طرفداران بسیار زیادی را به خصوص در میان جوانان به دست آورد. افرادی که خواستار خرید پژو 207 اتومات می باشند می توانند از خدمات فروش اقساطی پژو 207 اتومات بهره مند گردند.

ویژگی های پژو 207 اتومات

در طرح 207 از تکنولوژی روز استفاده شده است و این خودروی زیبا و اسپرت فروش بالایی را در این چند سال داشته است. از ویژگی های پژو 207 اتومات می توان با چالاکی، مصرف سوخت پایین، قابلیت های دینامیکی بالا، قیمت مناسب، موتور قدرتمند اشاره کرد. این خودرو با استایلی زیبا مورد توجه متقاضیان خرید خودرو قرار گرفته است. 207 به صورت گیربکس دنده ای و اتومات به تولید رسیده است که هر دو نوع طرفداران زیادی دارند.

فروش اقساطی پژو 207 اتومات

برخی از امکانات پژو 207 اتومات

  • مانیتور لمسی
  • سیستم صوتی جدید
  • فرمان با دکمه های کنترلی
  • رینگ آلومینیومی
  • فرمان برقی
  • کروز کنترل
  • ترمز دیسکی

خدمات فروش اقساطی پژو 207 اتومات

جهت دریافت خدمات فروش اقساطی پژو 207 اتومات با همکاران ما در ارشا خودرو در ارتباط باشید. همان طور که می دانیم فروش اقساطی خودرو ها امروزه بسیار پر متقاضی بوده است اما هر شرکتی برای اعتماد مناسب نبوده و باید حتما شرکت مورد نظر معتبر باشد. شرکت ارشا خودرو عرضه کننده‎‌ی فروش اقساطی خودرو، شرایط عالی را در فروش اقساطی پژو 207 اتومات برای مشتریانش در نظر گرفته است و با پایبندی به شرایط و قوانین ، همچنین در نظر گرفتن قیمت ارزان تا به حال رضایت تمام مشتریانش را کسب کرده است. این مجموعه انواع محصولات کمپانی های داخلی را عرضه می کنند همچنین با گسترش فعالیت تخصصی خود ، فروش اقساطی خودرو خارجی را نیز ارائه می دهد.

سوالات متداول:

مدارک لازم جهت ثبت نام در طرح خرید خودرو اقساطی پژو 207 اتومات از آرشا خودرو  چیست؟

برای خرید خودرو اقساطی پژو 207 اتومات از آرشا خودرو شما به اطلاعات هویتی، سکونتی و شغلی خود نیاز دارید. بر این اساس با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی، اطلاعات دقیق درباره محل سکونت شامل کپی سند، قبوض مصرفی یا تاییدیه پستی و فیش حقوقی یا جواز کسب در دفاتر این مجموعه حضور به هم رسانید.

تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی پژو 207 اتومات در آرشا خودرو به صورت فوری خواهد بود یا مدت دار؟

به محض عقد قرارداد، خودرو به صورت فوری و آنی به شما تحویل داده خواهد شد. آرشا خودرو به تحویل خودرو یک ساعته به مشتریان خود مشهور است.

نحوه ی پرداخت اقساط در طرح فروش اقساطی پژو 207 اتومات آرشا خودرو چگونه است؟

مبلغ اقساط و مدت زمان بازپرداخت در هنگام معامله و با تعامل طرفین مشخص می‌شود و مشتری باید به صورت ماهانه و یا دو ماه در میان اقدام به پرداخت اقساط خودرو نماید.

آیا امکان پرداخت اقساط به صورت چند ماه یک بار به جای پرداخت ماهانه در آرشا خودرو برای خرید اقساطی پژو 207 اتومات وجود دارد؟

برای خرید اقساطی پژو 207 اتومات از آرشا خودرو مشتری می‌تواند به صورت ماهانه و یا نهایتا دو ماه یکبار اقدام به پرداخت اقساط نماید.