شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8

مجموعه آرشا خودرو فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 را به منظور خدمات دهی بهتر به مشتریانش در نظر گرفته تا افراد بتوانند به راحتی خرید خودرو را انجام دهند.

خودروی پژو ۲۰۶ یکی از خودروهای بسیار پرطرفدار است که از جمله خودروهای تولید شده توسط شرکت بزرگ ایران خودرو می باشد که این خودرو دارای ویژگی ها و مزایای بسیار زیادی است که موجب شده افراد زیادی خواستار خرید پژو 206 صندوقدار v8 ۲۰۶ باشند. پژو 206 صندوقدار v8 از جمله از خودروهای پژو است که دارای صندوق و همچنین امکانات مختلف می باشد.

این خودرو با توجه به قیمت مناسب ش در مقایسه با خودروهای هم رده و در کنار مشخصات فنی بسیار خوب و ظاهر زیبایش، همواره مورد توجه خودرو سواران قرار گرفته.و این خودرو از خودروهای پرفروش در کشورمان می باشند و به همین جهت آرشا خودرو نیز فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 را برای خریداران این خودرو در نظر گرفت تا بتوانند با شرایط بهتری خرید خودرو را انجام دهند.

فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8

فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 عبارت است از فروش این خودرو به صورت قسطی که افراد می‌توانند خودروی پژو 206 صندوقدار v8 را به شکل اقساطی خریداری کنند و مبلغ توافق شده را به صورت اقساط و به صورت تدریجی پرداخت نمایند.

خدمات فروش اقساطی خودرو توسط برخی از فروشندگان خودرو ارائه می گردد و این شرکت‌ ها با توجه به خدمات دهی بهتر به مشتریانشان ، این شرایط را برای فروش خودرو ها در نظر می‌ گیرند.

فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 چیست؟

 همانطور که گفته شد فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8، فروش خودرو به صورت قسطی بوده با پیش پرداخت اولیه بوده و افرادی که مایل به خرید خودروی مورد نظر هستند و می‌خواهند و هزینه ی آن را به صورت تدریجی پرداخت نمایند می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شود.

فروش اقساطی 206 صندوقدار v8 با قیمتی بالاتر از هزینه خرید خود را انجام می گیرد زیرا اقساطی که برای فروش خودرو در نظر گرفته شده است به صورت بلندمدت و تدریجی بوده بنابراین در طول زمان و تا زمانی که اقساط به پایان رسد ، زمان زیادی بوده و در نتیجه با توجه به روند افزایشی قیمت خودروها، این روش کاملاً به صرفه برای متقاضیان خرید خودرو می باشد.

در فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 ، سند در رهن شرکت فروشنده باقیمانده و تا زمان تکمیل شدن اقساط در اختیار این مجموعه قرار دارد و پس از پایان اقساط، سند به نام فرد خریدار زده می شود اما باید توجه داشته باشید که در زمان اقدام به خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار وی ۸ ، مالکیت نسبی خودرو به فرد خریدار داده می‌شود و طی توافق نامه‌ ای این کار انجام می گیرد.

بنابراین در صورتیکه از شرکت های معتبر اقدام به خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 نمایید این کار بسیار ایمن و مطمئن خواهد بود. متاسفانه برخی از شرکت های فروش اقساطی خودرو به تعهدات خود عمل نمی‌کنند و همین موجب شده که افرادی که متقاضی خرید اقساطی خودرو هستند، دودل باشند.

اما باید توجه داشته باشید که شرکت های معتبری همچون آرشا خودرو در طول سال‌ ها سابقه ، همواره در جهت رضایت مشتریانشان در تلاش بوده اند و به تعهدات خود به صورت کامل عمل نموده اند بنابراین این مراکز مطمئن برای خرید خودروی مورد نظر شما می باشند.

بنابراین فرد خریدار با توجه به شرایط فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 می تواند برای خرید آن تصمیم گیری نماید.در زمان خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 ، مبلغی به عنوان پیش پرداخت توسط خریدار به شرکت ارائه دهنده خدمات فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 ارائه داده می شود که این مبلغ معمولا در حدود ۵۰ درصد بوده و مابقی هزینه خرید خودرو به شکل قسط بندی و در بازه های زمانی مشخص شده انجام می گیرد.

شرکت های ارائه دهنده خدمات فروش اقساطی خودرو با توجه به شرایطی که به فرد خریدار ارائه می‌کنند توافقی در حدود یک تا چهار سال بوده که این شرایط در شرکت‌ ها می‌تواند منعطف باشد و در طی این بازه فرد خریدار می تواند هزینه لازم برای خرید خودرو را کم‌ کم جمع آوری و ارائه دهد.

بنابراین افراد می توانند راحت تر خرید خودرو را انجام دهند و برای آن عده از افرادی که در ابتدا پول کامل خرید خودرو به صورت نقدی را ندارند نیز این روش کاملاً به صرفه خواهد بود.

مسلماً برای در نظر گرفتن این اقساط در بازه های زمانی بلندمدت، سودی معین در نظر گرفته می‌شود بنابراین قیمت خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 بالاتر از قیمت خرید نقدی این خودرو است و این امری کاملاً طبیعی بوده و با توجه به دوره ی بلند مدت پرداخت اقساط برای خریدار کاملاً به صرفه خواهد بود ، همچنین فرد خریدار می‌تواند در این مدت از خودرو استفاده کنند. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در آرشا خودرو تماس حاصل فرمایید.

فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8

نکات مهم در خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8

 پس از عقد قرارداد در خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8، ارائه خودرو به خریدار انجام می شود که کوتاه مدت است و پس از ارائه خودرو به مشتری که در آن زمان در حدود ۵۰ درصد هزینه خرید خودرو دریافت می شود، مالکیت نسبی خودرو به خریدار داده می‌شود.

در این زمان سوالی که برای خریداران به وجود می آید درباره بیمه ی خودرو بوده که باید بگوییم شرکت‌ های مختلف ، شرایط مختلفی را در نظر می‌گیرند و هزینه ی بیمه در برخی مواقع به عهده خریدار هست و در برخی زمان‌ها نیز شرکت لیزینگ خودرو و هزینه بیمه را در هزینه ی کلی محاسبه و ارائه می‌کند.

بنابراین شرکت‌ ها می‌توانند شرایط مختلفی را در نظر بگیرند و همین امر موجب وجه تمایز این شرکت‌ ها از هم شده است. نحوه سند زدن خودرو در فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 در شرکت های مختلف به دو صورت انجام می گیرد که عبارتند از:

  •  دریافت چک و سفته و سند زدن خودرو
  •  اجاره به شرط تملیک

در روش سند زدن به روش دریافت چک و سفته ، سند زدن خودرو به نام خریدار در ابتدا انجام می گیرد و برای ارائه خودرو به مشتری چک و سفته دریافت می گردد که به مبلغ خرید خودرو بوده و فرد خریدار چک و سفته را به شرکت ارائه دهنده ی خودرو می دهد همچنین دو ضامن معتبر را برای خرید خودرو در نظر می‌گیرد.

اما روش دیگر برای فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 اجاره به شرط تملیک می باشد یعنی تا زمانی که پرداخت اقساط کامل نشده باشد، سند به نام فرد خریدار زده نمی‌شود و به همین جهت شرکت تا زمان پرداخت آخرین قسط صبر کرده و پس از آن سند به نام خریدار زده می‌شود.

این روش به دلیل حالت ایمن تر برای فروشنده بسیار رایج تر است و در صورتی که فرد خریدار نتواند اقساط را به‌صورت کامل پرداخت کند هزینه به خریدار برگردانده شده و توافق به هم می‌خورد که بدین منظور نیز شرایطی در نظر گرفته می‌شود و فرد خریدار موظف است که در زمان های مشخص شده هزینه خودرو را بپردازد. برای خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 و سایر خودروها از طریق شرکت آرشا خودرو به صورت مطمئن و با شرایط بسیار عالی اقدام نمایید تا بتوانید خودروی مورد نظر خود را به آسانی و با خیال راحت تهیه نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت خرید 206 صندوقدار v8 اقساطی چه مدارکی هستند؟

با نگاهی به جدول فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 و مدارک مورد نیاز برای عقد قرارداد، باید گفت که شما باید سه دسته از مدارک را در روز خرید به همراه داشته باشید:

  • مدارک شخصی(اصل و کپی شناسنامه صفحه اول و اصل و کپی کارت ملی، اگر کارت ملی هنوز به دستتان نرسیده است، داشتن برگه رسمی از دفتر پیشخوان و کد رهگیری آن مهم است)
  • مدارک شغلی (شامل فیش حقوقی، جواز کسب)
  • مدارک سکونتی (قبوض مصرفی منزل)

 

مراحل ثبت خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 تحویل فوری از شرکت آرشا خودرو

خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 از آرشا خودرو که در طرح فروش اقساطی خودرو داخلی ارائه می‌شود، اصلا پروسه پیچیده‌ای نیست، کافی است از طریق تارنمای رسمی ما با کارشناسان مجموعه مرتبط شوید و یا با تماس تلفنی از مشاوره رایگان پیش از خرید بهره بگیرید و ثبت نام خود را انجام دهید.

 

قیمت فروش اقساطی 206 صندوقدار v8 اقساطی ایران خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت روز خودروها همانطور که در خلال متن هم اشاره کردیم، بر اساس معاملات واقعی روز مشخص می‌گردد، بنابراین هر روزی که قصد معامله دارید، همان روز باید از وضعیت‌ قیمت‌ها مطلع شوید. قیمت اقساطی 206 تیپ 2 در آرشا خودرو کاملا واقعی در نظر گرفته شده است و حاشیه سود بر اساس استاندارد بازار است، برای استعلام قیمت روز انواع پژو پارس و آگاهی از شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان آرشا خودرو تماس بگیرید.

 

میزان پیش پرداخت و تعداد و مبلغ اقساط برای خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 از آرشا خودرو چقدر است؟

شما برای خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 می‌توانید از امتیاز خرید با کمترین سرمایه یا حداقل پیش پرداخت استفاده کنید. از طرفی آرشا خودرو این امتیاز را نیز برای شما قائل است که مبلغ اقساط را بر اساس توان مالی‌تان تعیین کنید، اما تعداد اقساط پرداختی به مبلغ پیش قسط و تعداد اقساط در نظر گرفته شده بستگی دارد و در تعامل فروشنده با خریدار تعیین خواهد شد.

 

نوع و تعداد چک درخواستی از سوی مجموعه آرشا خودرو برای فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 از چه نوع و چقدر است؟

شما برای معامله با مجموعه آرشا خودرو باید به وسیله چک صیادی اقدام کنی،د اما تعداد چک بستگی به این دارد که خودتان صاحب چک باشید یا فرد دیگری چک را تقبل کند و مبلغ پیش قسط توافقی و تعداد اقساط چقدر است. این موارد تعیین کننده نهایی تعداد چک خواهند بود.

 

مبلغ وام بانکی برای خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 از آرشا خودرو چقدر است؟

ما در آرشا خودرو در سال جاری طرحی برای واگذاری وام برای فروش خودرو در دستور کار نداریم، اما با هدف ایجاد بستری مناسب جهت ماشین‌دار شدن همه اقشار درآمدی جامعه پیش شرط‌های حداقل پیش پرداخت، اقساط بلند مدت و قیمت واقعی را برای فروش اقساطی 206 صندوقدار v8 در نظر گرفته‌ایم.

 

مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 آرشا خودرو چقدر است؟

با خرید اقساطی 206 صندوقدار v8 از آرشا خودرو ماشین جدیدتان را به صورت فوری و آنی طی مدت یک ساعت تحویل خواهید گرفت. برای خرید قسطی 206 صندوقدار v8 هم اینک اقدام کنید.

 

وضعیت سند پژو 206 صندوقدار v8در طرح فروش اقساطی این خودرو از آرشا خودرو چگونه است؟

چنانچه متقاضی شرکت در طرح فروش اقساطی 206 صندوقدار v8 هستید باید بدانید که به اندازه مبلغ پرداختی برای پیش قسط، سند خودرو به نامتان ثبت می‌شود. مابقی به شیوه اجاره به شرط تملیک در اختیار فروشنده خواهد ماند تا پایان اقساط که شش دانگ به نام شما ثبت و به شما تحویل داده خواهد شد.

 

بهترین زمان اقدام برای خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 از آرشا خودرو چه زمانی است؟

در شرایط اقتصادی کشور ما نوسان قیمت‌ها کاملا طبیعی است و هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت امروز خودروها یک هفته، یک ماه یا چند ماه دیگر ثابت بماند. بنابراین چنانچه قصد خرید اقساطی 206 صندوقدار v8 از آرشا خودرو را دارید، هرچه زودتر اقدام کنید به نفع خودتان است، زیرا به احتمال زیاد چند میلیون تومان سود می‌کنید!

 

شرایط خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار v8 از آرشا خودرو برای متقاضیان شهرستانی چگونه است؟

امکان شرکت در طرح فروش اقساطی 206 صندوقدار v8 آرشا خودرو برای تمام هموطنان در سراسر کشور وجود دارد، اما محل ثبت معاملات دفتر مرکزی مجموعه در پایتخت کشورمان است. پیش از عزیمت برای عقد قرارداد حتما با کارشناسان مجموعه قرار نهایی را تثبیت کنید و کلیه مدارک و مستندات لازم را لیست برداری کنید.