شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی پژو پارس LX (TU5)

پژو پارس ال ایکس یکی از انواع پژو پارس می باشد و فروش اقساطی پژو پارس ال ایکس توسط شرکت آرشا خودرو انجام می گیرد. پژو پارس TU5 با نام پرشیا نیز شناخته می شود و از محصولات شرکت خودروسازی ایران خودرو می باشد. این خودرو یک خودروی اقتصادی به حساب آمده و دارای مشخصات فنی بسیار خوبی می باشد.

پژو پارس LX فضای بسیار خوبی برای سرنشینان دارد و دارای صندوقی جادار می باشد . پیشرانه پژو پارس TU5 بر روی این خودرو در نظر گرفته شده است که این پیشرانه در سایر خودرو های ایران خودرو مانند 206 و 204 و 405 نیز وجود دارد.

طرح فروش اقساطی پژو پارس LX همواره متقاضیان زیادی داشته و این خودرو محبوب فروش بالایی را در خودرو های داخلی دارد. در فروش اقساطی مبلغی به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته شده و باقی مانده ی مبلغ خودرو، به صورت قسطی پرداخت می گردد که این طرح موجب شده افراد خرید خودرو را به شکل آسان تر انجام داده و تنها توسط شرکت های معتبر ارائه می گردد.

فروش اقساطی پژو پارس LX

شرایط فروش اقساطی پژو پارس LX (TU5)

فروش اقساطی پژو پارس LX در شرکت آرشا خودرو که عرضه کننده‌ی طرح فروش اقساطی خودرو می‌باشد، با شرایط عالی عرضه می شود. این خودرو با تغیییراتی که بر روی 405انجام شده ، طراحی شده است. پژو پارس LX دارای رینگ های آلومینیومی بوده و قاب آینه ها نیز تفاوت پیدا کرده است.

شرایط فروش اقسطی پژو پارس LX با توجه به تعداد اقساط و پیش پرداخت متفاوت بوده و به دلیل اهمیت آرشا خودرو به مشتریانش ، شرایط مختلفی را در نظر گرفته تا بتوانند خرید خودرو را انجام دهند.

برخی از تجهیزات پژو پارس LX

  • ترمز های دیسکی خنک شونده و ترمز ABS
  • آینه های تاشونده برقی
  • کیسه ی هوا برای سرنشینان جلو
  • شیشه بالابر برقی
  • قطعات طرح چوب
  • سنسور دنده عقب
  • تنظیم برقی پشتی صندلی جلو
  • مستر لاک
  • اتو فلاشر

 

سوالات متداول:

مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط برای خرید پژو پارس LX(TU5) از آرشا خودرو به چه صورت خواهد بود؟

آرشا خودرو یستری مهیا کرده است که متقاضیان بتوانند با کمترین سرمایه و متناسب با سطح مالی خود نیز صاحب پژو پارس LX(TU5) شوند، با این حال مبلغ پرداختی شما نباید از حداقل پیش پرداخت در نظر گرفته شده در مجموعه برای فروش اقساطی پژو پارس LX(TU5) کمتر باشد.

مبلغ اقساط بر اساس توان مالی مشتری و در تعامل با او تعیین خواهد شد و تعداد اقساط به مبلغ پیش پرداخت و مبلغ اقساط بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

نوع و تعداد چک مورد نیاز برای شرکت در طرح فروش اقساطی پژو پارس LX(TU5) چگونه است؟

نوع چک قابل ارائه برای خرید اقساطی پژو پارس LX(TU5)، صیادی می‌باشد. تعداد چک نیز بر اساس مبلغ پیش پرداخت و میزان اقساط در تعامل شما با مدیران فروش آرشا خودرو، مشخص می‌گردد. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر با مشاوران مجموعه تماس بگیرید.

مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی پژو پارس LX(TU5) از سوی آرشا خودرو چگونه است؟

تحویل خودرو در مجموعه آرشا خودرو، به صورت فوری و یک ساعته خواهد بود. به محض عقد قرار می‌توانید خودروی جدید خود را تحویل بگیرید.