شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی پارس خودرو

این یک واقعیت است که شما به اندازه ای که در معرض تبلیغات فروش اقساطی محصولات ایران خودرو یا سایپا قرار دارید، آگهی‌های فروش اقساطی پارس خودرو را نمی‌بینید.

این مساله به سبک کاری این کمپانی برمی‌گردد. پارس خودرو حاضر نیست، کیفیت را فدای کمیت کند و برای اینکه همواره در صدر اخبار باشد با تولید و مونتاژ محصولات سطح پایین، ارزش کاری خود را تقلیل دهد.

در شرایطی که بسیاری از خودروسازان داخلی تلاش می‌کنند تا حتی جای لیوانی را به عنوان یک امکان رفاهی برای محصول جدیدشان معرفی کنند و به بهانه کم کردن قیمت‌ تمام شده، بدیهی‌ترین امکانات رفاهی را حذف می‌کنند یا متریال درجه یک را با متریال معمولی رو به پایین جایگزین می‌کنند، پارس خودرو تلاش کرده است تا سطح کیفی را همواره در حد استاندارد نگه دارد.

فروش اقساطی پارس خودرو

به همین دلیل طرح‌های فروش اقساطی پارس خودرو شاید به نسبت رقبا کمتر باشد، اما همواره پرطرفدار است.

نگاهی به تاریخچه گروه پارس خودرو

احتمالا پدرها یا پدربزرگ‌های ما نام کمپانی جیپ ایران را شنیده‌اند. شرکتی که در سال 1325 تاسیس شد و بعدها به شرکت خودروسازی ایران  و در نهایت به پارس خودرو تغییر نام داد.

جیپ ایران همان طور که از نامش بر می‌آید در برهه‌ای از تاریخ فعالیت خود، اقدام به تولید و عرضه جیپ صحرا، جیپ جنگی و آمبولانس کرد و طی سالها حمله عراق به خاک کشورمان، تجهیزات و ماشین آلات این کمپانی نقش سازنده‌ای در دفاع از جبهه‌ها داشت.

این شرکت از همان ابتدا اساس فعالیت خود را به همکاری و تعامل با برندهای خودروسازی دنیا قرار داد و در راستای اهداف خود رسالت واردات، مونتاژ و عرضه ماشین‌های باکیفیت را بر عهده داشت.

اگر قصد شرکت در طرح‌های فروش اقساطی پارس خودرو را دارید، خوب است بدانید که سی سال پیش،  این گروه خودروسازی بخش قابل توجهی از سهام خود را به دومین کمپانی بزرگ تولیدکننده خودرو یعنی سایپا واگذار کرد و زیر مجموعه این شرکت قرار گرفت.

با این وجود میان محصولات درجه یک پارس خودرو و تولیدات اقتصادی سایپا، قرابت چندانی وجود ندارد و نمی‌توان خودروهای لوکس و با کیفیتی مانند برلیانس یا ساندرو استپ وی را اعضای خانواده پراید یا تیبا 2 محسوب کرد!

آرشا خودرو فروش اقساطی پارس خودرو را با قیمت بسیار مناسب و شرایطی عالی برای شما در نظر گرفته است. یکی از روش های رایج و بسیار خوب برای خرید خودرو که امروزه از استقبال بالایی برخوردار است، خرید اقساطی خودرو می باشد که با این روش افراد از طریق تامین اعتبار بخشی ، خرید خودرو را انجام می دهند.

قیمت خودرو با افزایش روبرو شده و بسیاری از افرادی که اقدام به پس انداز می نمایند ، در طول زمان از افزایش خودرو ها عقب می‌ماند بنابراین بسیاری از افراد بودجه کافی برای خرید نقدی خودرو را ندارد و با توجه به نرخ تورم فعلی قادر به خرید خودرو نمی باشد به همین جهت خرید اقساطی خودروهای مختلف از جمله خرید اقساطی پارس خودرو می‌تواند کمک کننده به این افراد باشد و خریداران از طریق نهاد و شرکت هایی اقدام به خرید اقساطی محصولات خودرو پارس خودرو نمایند.

پارس خودرو یکی از شرکت‌های معتبر خودروساز در کشور ما است که انواع خودروها را به تولید می رساند ، این کمپانی خودرو های زیادی را تا به حال روانه ی بازار نموده و شرکت آرشا خودرو انواع محصولات پارس خودرو را به صورت اقساطی نیز به فروش می رساند. پارس خودرو کمپانی خودروساز داخلی است که در زمینه مونتاژ و فروش چندین مدل از شرکت‌ های خودروسازی مانند رنو، برلیانس، سایپا و نیسان فعالیت دارد.

این شرکت معتبر در سال ۱۳۳۵ فعالیتش را آغاز نموده و تولید و مونتاژ انواع خودرو ها را انجام می دهد. محصولات پارس خودرو توسط شرکت های لیزینگ خودرو به فروش می رسد. در لیزینگ خودرو یا همان فروش اقساطی خودرو ،فرد خریدار مبلغی را که در قرارداد منعقد شده است را باید پرداخت نمایند که پرداخت این مبلغ به عنوان بخشی برای پیش پرداخت و بخشی برای اقساط در نظر گرفته می‌شود. در طول پرداخت اقساط ، سند در رهن شرکت باقی مانده و پس از پایان قرارداد سند خودرو به نام فرد خریدار زده می شود.

فروش اقساطی پارس خودرو

پرطرفدارترین محصولات پارس خودرو کدامند؟

چنانچه قصد بهره‌گیری از شرایط فروش اقساطی پارس خودرو آرشا خودرو را دارید،  اطلاع از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین محصولات این شرکت می‌تواند در تصمیم‌گیری نهایی به شما کمک کند.

به طور کلی باید گفت، طرح‌های

 • فروش اقساطی برلیانس کراس
 • فروش اقساطی برلیانس h330
 • فروش اقساطی برلیانس h320
 • و فروش اقساطی ساندرو استپ وی

بیشترین ثبت تقاضا را در سال جاری از سوی کاربران دریافت کرده‌اند. در ادامه قدری بیشتر با این خودروها آشنا می‌شویم.

برلیانس کراس

پیشتر هم اشاره کردیم که تعامل و همکاری پارس خودرو با شرکت‌های خارجی ید طولایی دارد.

برلیانس کراس اقساطی

در سال 2015 پارس خودرو ایرانی با کمپانی برلیانس چینی به تفاهم رسیدند تا برلیانس کراس را روانه بازار کنند. چنانچه قصد شرکت در طرح فروش اقساطی پارس خودرو برای خرید برلیانس کراس را دارید، باید بدانید که این ماشین ارتقا یافته برلیانس مدل اچ 320 است.

فروش اقساطی برلیانس کراس فقط مختص ایران است و این خودرو هرگز پایش را هم به چین و روسیه نگذاشته! این برلیانس که در دو نسخه اتومات و دستی در دسترس است از نظر فنی برتری قابل توجهی به H320  ندارد، اما از نظر ظاهری نسبت به دیگران و حتی ساندرو جذاب‌تر و مدرن‌تر است.

هر چقدر از ظاهر این برلیانس تعریف کردیم، اجازه بدهید درباره طراحی داخلی‌اش چیزی نگوییم! اگر قرار باشد کابین این خودرو را با دیگر برادرانش قیاس کنیم به نتیجه جالبی نمی‌رسیم اما واضح است که از نظر طراحی داخلی نسبت به بسیاری از خودروهای داخلی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

شما با بهره‌گیری از طرح فروش اقساطی برلیانس کراس صاحب خودرویی می‌شوید که از شتاب بهتری نسبت به دیگر اعضای خانواده‌اش برخوردار است، همچنین بسیار خودرو کم استهلاکی است که این ویژگی در این شرایط اقتصادی یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود.

نکته جالب دیگری که پیش از شرکت در طرح فروش اقساطی پارس خودرو برای خرید برلیانس کراس باید بدانید این است که این خودرو مجهز به زنجیر تایم به جای تسمه تایم است و بازار دست دوم پر رونقی راهم داراست.

برلیانس h330

بعید است از نمای ظاهری برلیانس اچ 330 خوشتان نیاید! لوکس بودن و جذابیت از هر زاویه‌ای که به این خودرو نگاه کنید، مشخص است. یک محصول دیگر حاصل تعامل پارس خودرو با کمپانی معروف سرزمین اژدها یعنی برلیانس.

برلیانس h330

فروش اقساطی برلیانس h330  در حالی در زمره پرطرفدارترین طرح‌های پارس خودرو در سال جاری بوده است که این ماشین از توان فنی بسیار خوبی نسبت به دیگر برادرانش برخوردار است. شتاب خوب این خودرو ضعف مدلهای قبلی در صعود و فرود از سطح‌های شیب دار را جبران کرده است.

اگر قصد شرکت در طرح‌های فروش اقساطی پارس خودرو را دارید و بین انتخاب یکی از انواع برلیانس دچار تردید هستید، در نظر بگیرید که اچ 330 از نظر ظاهری، فنی و امکانات متعدد در شرایط ایده‌آلی است.

سان‌روف برقی، تهویه مطبوع خودکار، آینه‌های برقی جانبی، سنسور دنده عقب، کلیدهای کنترل روی غربیلک فرمان و سیستم صوتی قابلیت پشتیبانی تنها بخشی از امکانات رفاهی این مدل برلیانس است که شرکت در طرح‌های فروش اقساطی برلیانس h330 را توجیه می‌کند.

برلیانس h320

تقاضا برای مالکیت برلیانس اچ 320 همواره یکی از مهم‌ترین عوامل استقبال از طرح‌های فروش اقساطی پارس خودرو است. این چینی جذاب از نظر مصرف سوخت واقعا کم مصرف و اقتصادی است و عدد 6.5 لیتر برای تر 100 کیلومتر را به ثبت رسانده است.

برلیانس h320

در واقع بهتر است اینگونه بگوییم که اگر میزان مصرف سوخت خودرو برایتان اولویت است، شرکت در طرح فروش اقساطی برلیانس h320 نسبت به دیگر تولیدات خانواده برلیانس منطقی‌تر است.

از دیگر مزایای این خودرو ایمنی خوب و شتاب مناسب است. در باب امکانات رفاهی هم که محصولات چینی نیاز به تبلیغ ندارند، اکثر آن‌ها تمامی گزینه‌های دوست داشتنی مشتری ایرانی در حوزه امکانات رفاهی را دارا هستند.

با شرکت در طرح فروش اقساطی پارس خودرو آرشا خودرو میتوانید این هاچ بک زیبای چینی را از آن خود کنید.

ساندرو استپ وی

خودروهایی که در دسته مونتاژی قرار می‌گیرند، معمولا از مشکلات عدیده‌ای در این حوزه رنج می‌برند، اما اگر قصد شرکت در طرح فروش اقساطی ساندرو استپ وی دارید، باید بدانید که این خودرو نه تنها چنین ایرادی ندارد، بلکه کارشناسان کیفیت بالای مونتاژ را در زمره مزایا برای این ماشین نوشته‌اند.

ساندرو استپ وی اقساطی

با خرید این محصول چینی خیالتان راحت باشد، حالا حالاها ماشین‌تان خراب نخواهد شد و شما  را گرفتار مکانیک نخواهد کرد. چه چیز بهتر از موتور قابل اطمینان برای یک خودرو وجود دارد؟!

درست است که این روزها تیوفایو و ای اف سون سر و صدای زیادی کرده‌اند، اما ساندرو ثابت کرده که پیشرانه k4m نیز قابل اعتماد و کم استهلاک است.

از دیگر مزایای ساندرو که شرکت در طرح‌های فروش اقساطی پارس خودرو  را توجیه می‌کند، ترمز قدرتمند و سواری نرم آن است.

شرایط فروش اقساطی پارس خودرو

شما برای شرکت در هر کدام از طرح‌های

 • فروش اقساطی برلیانس کراس
 • فروش اقساطی برلیانس h330
 • فروش اقساطی برلیانس h320
 • و فروش اقساطی ساندرو استپ وی

به عنوان پر طرفدارترین محصولات پارس خودرو لازم نیست پیش شرط خاصی را فراهم کنید. صرف علاقمندی شما به هر کدام از این خودروهای جذاب چینی کفایت می‌کند تا ما در آرشا خودرو بهترین بستر را برای ماشین دار شدن شما فراهم کنیم.

بنابراین با هر میزان سرمایه و هر درآمدی که دارید با ما در تماس باشید.

راهنمای خرید اقساطی محصولات پارس خودرو

علاقمند به هر کدام از محصولات جذاب پارس خودرو که هستید و قصد خرید قسطی هر کدام از ماشین‌ها را که دارید کافی است تصمیم بگیرید و با ما تماس حاصل کنید.

اطلاعات دقیقی درباره قیمت روز، جزییات طرح‌های فروش اقساطی پارس خودرو و نیز لیست جدیدترین طرح‌های پرفروش ماه، توسط مشاوران به شما اعلام خواهد شد تا با دیدی همه جانبه و اطلاعات کافی، تصمیم مالی بزرگ پیش روی خود را محقق کنید.

خرید اقساطی پارس خودرو ۱۴۰۲

اگر به دنبال بهترین طرح برای خرید محصولات پارس خودرو به شیوه قسطی در سال 1402 هستید دیگر نیاز به پرس و جوهای میدانی یا تحقیق در صفحات وب و فضای مجازی نباشید.

ما در آرشا خودرو شرایطی فراهم کرده‌ایم تا سواری گرفتن از محصولات پارس خودرو یک رویا نباشد.

شما با هر شرایط مالی که دارید می‌توانید در طرح فروش اقساطی پارس خودرو 1402 شرکت کنید و از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • با کمترین پیش پرداخت و هر مقدار سرمایه که دارید یکی از محصولات جذاب و مدرن پارس خودرو را به خانه ببرید
 • از امتیاز تحویل فوری و آنی خودرو بهره‌مند شوید
 • برای خرید قسطی پارس خودرو نیازی به معرفی ضامن ندارید
 • مدت بازپرداخت اقساط در طرح‌های فروش اقساطی پارس خودرو به صورت بلند مدت تعریف شده است
 • قیمت اقساطی تمامی محصولات پارس خودرو به صورت واقعی اعلام شده است و خبری از سودهای نامتعارف و بی پشتوانه در آرشا خودرو نیست
 • سند محصولات پارس خودرو به نام مشتری ثبت خواهد شد و به عنوان رسید در برابر پرداخت وجه به او تحویل داده می‌شود
 • قرارداد میان شما با ما به صورت شفاف و صریح خواهد بود و ما به تمامی تعهداتی که در قرارداد آورده شده متعهد می‌مانیم
 • امکان ارایه مشاوره رایگان پیش از خرید محصولات پارس خودرو وجود دارد، آن هم از سوی کارشناسان مجرب در حوزه خودرو و آشنا به مسائل اقتصادی روز جامعه.

مدارک لازم برای خرید اقساطی پارس خودرو

برای شرکت در طرح فروش اقساطی پارس خودرو صرف داشتن مدارک شناسایی شخصی کفایت می‌کند. نیازی هم نیست به دوست و آشنا رو بیاندازید، تا کسی قبول کند که ضمانت شما را بر عهده بگیرد، در خرید از آرشا خودرو معرفی ضامن ضروری نیست.

با این حال توصیه می‌کنیم پیش از حضور در مراکز فروش ما، با مشاوران مجرب گفتگو کنید تا تمامی مدارک لازم را با خود به همراه داشته باشید.

مزایای خرید اقساطی پارس خودرو

 • تحویل فوری
 • امکان خرید خودرو های گران تر
 • خرید خودرو با بودجه ی کم
 • شرایط مختلف برای پرداخت اقساط

خرید اقساطی پارس خودرو دارای مزایای زیادی است که امروزه بسیاری از افراد به دلیل بالا رفتن قیمت خودرو، به خرید اقساطی پارس خودرو روی آورده اند. یکی از مهمترین مزایای خرید اقساطی پارس خودرو، مدیریت مالی آسان توسط خریدار می باشد، بنابراین فرد خریدار به دلیل پرداخت تدریجی مبلغ خرید خودرو، می تواند مدیریت مالی داشته باشد و راحت تر آن را بپردازد.

تحویل فوری خودرو در مدت زمان بسیار کوتاه بعد از عقد قرارداد از سایر مزایای خرید اقساطی خودرو بوده و افراد در این روش می توانند خرید خودرو را به آسانی انجام داده و پس از آن خودروی خود را تحویل گرفته و از آن بهره مند شوند. استفاده بهینه از نقدینگی از سایر مزایای خرید اقساطی پارس خودرو است و افراد زیادی هستند که مقداری پول در حساب بانکی دارند که بلا استفاده مانده و با توجه به تورم اقتصادی در زمان بلند مدت، از ارزش پول کاسته خواهد شد بنابراین این افراد می توانند با خرید خودرو از بی ارزش شدن پس انداز شان جلوگیری کند.

از مزایای خرید اقساطی پارس خودرو می‌توان به شرایط منعطف شرکت‌های ارائه دهنده خدمات و فروش اقساطی پارس خودرو برای فروش محصولاتشان اشاره کرد که شرایطی را در نظر می‌گیرند که این شرایط می تواند متغیر باشد.

فروش اقساطی پارس خودرو

نکات مهم درباره فروش اقساطی پارس خودرو

 در صورتی که قصد خرید اقساطی پارس خودرو را دارید باید شرکت معتبر لیزینگ خودرو را بیابید و می توانید از این طریق ،خرید خودرو را انجام دهید. متاسفانه کلاهبرداران زیادی در حوزه ی فروش خودرو وجود دارند که در صورتیکه دقت و بررسی های اولیه را برای انتخاب نمایندگی فروش خودرو را در نظر نگیرید ممکن است به دام این کلاهبرداران بیفتید.

مجموعه های نامعتبر با ارائه قیمت های بسیار بالا و یا بسیار پایین به خریداران ضررهای هنگفتی را به آن ها میزنند، بنابراین با خرید از آرشا خودرو شما اطمینان کامل از اعتبار این مجموعه دارید و با خیال آسوده خرید اقساطی پارس خودرو و سایر خودرو ها را انجام خواهید داد.

در زمان امضای قرارداد در شرکت های فروش اقساطی پارس خودرو، قرارداد را به دقت بخوانید و شرایط را در نظر بگیرید. هر گونه شرایط عجیب می‌تواند موجب شک درباره ی شرکت فروش خودرو باشد بنابراین بسیار مهم است که شرکت خودرو دارای سابقه طولانی مدت و رضایت مشتریانش باشد. آرشا خودرو در طی سال‌ ها فعالیتش ،خودرو های بسیار زیادی را خرید و فروش نموده و در طی این سال ها همواره مشتریان رضایت خاطر از خرید خود داشته اند.

بهترین خدمات فروش اقساطی پارس خودرو

 برخی از شرکت ‌های ارائه دهنده خدمات فروش خودرو خدمات فروش اقساطی پارس خودرو را نیز ارائه می کند.افراد متقاضی خرید خودرو با بررسی هزینه‌ های خرید خودرو برای تهیه خودرویی مناسب با بودجه و سلیقه ی خود تصمیم گیری می کنند و پس از انتخاب خودروی مورد نظر به شرکت های خدمات فروش اقساطی خودرو مراجعه می نماید.هر یک از شرکت‌ها با توجه به شرایط فروش اقساطی خودرو ها، قیمت های متفاوتی را در نظر می‌گیرند که این قیمت ها می تواند متفاوت از سایر شرکت‌ها باشد زیرا مجموعه‌ های دهنده خدمات فروش اقساطی خودرو مانند فروش اقساطی برلیانس با در نظر گرفتن تعداد اقساط و دوره‌های پرداخت اقساط هزینه ‌ای را برآورده می نماید.

خرید خودرو امروز برای افراد زیادی به یک معزل تبدیل شده و بسیاری از افراد آرزوی خودرو دار شدن را دارند که در این میان جوانان بیشترین آمار متقاضیان خرید خودرو را تشکیل می‌دهند.با توجه به این که خرید خودرو به صورت نقدی برای بسیاری از افراد کار دشواری بوده و همچنین بسیاری از خریداران خودرو قصد تعویض خودرو را دارند و می‌خواهند خودروی موردنظرشان را تهیه کنند، می‌توانند از خدمات فروش اقساطی خودرو بهره مند شوند.

در خرید اقساطی پارس خودرو ، خریدار در حدود ۵۰ درصد و باقی مانده و این هزینه به صورت قسطی پرداخت می‌شود و بنابراین افراد در کنار استفاده و بهره مندی از خودروی خود می توانند هزینه لازم برای اقساط را به مرور فراهم نمایند. فروش اقساطی پارس خودرو شامل خودروهای نو و دست دوم می باشد و با قیمت های مختلف انجام می‌گیرد و نمی توان قیمت واحدی را برای فروش اقساطی پارس خودرو معین کرد زیرا با توجه به مدل سال تولید خودرو و همچنین شرایط خودرو و شرایط پرداخت اقساط و غیره، قیمت پارس خودرو نیز می تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی شرکت آرشا خودرو بهترین قیمت را برای محصولات در نظر گرفته تا افراد بتوانند به راحتی خرید خودرو را انجام دهند.

فروش اقساطی پارس خودرو به متقاضیان خرید خودرو کمک می‌کند تا افرادی که هزینه خرید نقدی پارس خودرو را نمی‌توانند بپردازند ، از طریق خرید اقساطی پارس خودرو بتوانند به این خودرو دست یابند. شرکت های ارائه دهنده خدمات فروش اقساطی خودرو انواع خودرو ها را با شرایط مختلفی به فروش می‌رسانند بنابراین افرادی که قصد خرید اقساطی پارس خودرو و سایر خودرو ها را دارند باید به یکی از مراکز معتبر فروش خودرو مراجعه نمایند و با توجه به شرایط مورد نظرشان خدمات خرید اقساطی خودرو را دریافت نمایند.در صورتی که شما نمی توانید تمامی مبلغ خودرو را به صورت یکجا پرداخت کنید با انتخاب فروش اقساطی پارس خودرو می توانید این خودرو را تهیه نمایید.

سوالات متداول

پرفروش‌ترین محصولات پارس خودرو 1402 کدامند؟

برلیانس کراس، h320،h330 و ساندرو استپ وی پر فروش‌ترین محصولات این کمپانی در سال جاری هستند، برای خرید هر کدام از آن‌ها می‌توانید در طرح فروش اقساطی پارس خودرو آرشا خودرو شرکت کنید.

بهترین شرایط فروش اقساطی پارس خودرو 1402 متعلق به کدام مجموعه است؟

بهترین شرایط فروش اقساطی پارس خودرو 1402 از جمله تحویل فوری، قیمت واقعی و اقساط بلند مدت متعلق با مجموعه آرشا خودرو است.

کدام نوع برلیانس مصرف سوخت کمتری دارد؟

برلیانس اچ 320 با مصرف سوخت ترکیبی صدی 6.5 کمترین مصرف سوخت در بین برلیانس‌ها را داراست. برای خرید این محصول می‌توانید در طرح فروش اقساطی پارس خودرو آرشا خودرو شرکت کنید.

زمان تحویل خودرو در طرح‌های فروش اقساطی پارس خودرو چگونه است؟

شرکت آرشا خودرو نیز در فروش اقساطی محصولات پارس خودرو امکان تحویل فوری و یا تحویل در کوتاه ترین زمان را برای مشتریان خود فراهم آورده و میتوانید با انتخاب این شرکت مدت زمان خرید خودروی مورد نیاز خود را تا حد زیادی کاهش دهید.