شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی هیوندای النترا

شرکت آرشا خودرو از مطمئن ترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه فروش اقساطی هیوندای النترا و خودروهای خارجی و داخلی میباشد که با توجه به شرایط بسیار مناسبی که در طرح فروش اقساطی در نظر گرفته توانسته روز به روز بر تعداد مشتریان خود بیفزاید و همچنین رضایت آنها را نیز جلب نماید.

برند هیوندا یکی از برندهای کره ای پر طرفدار در کشور ما میباشد که تا کنون مدل های متعددی از آن نیز به کشور راه یافته اند و توانسته اند نظر علاقمندان به خودروهای وارداتی را به خود جلب نمایند. از مدل های محبوب این برند باید به هیوندای النترا اشاره نمود که به دو صورت نقد و همچنین اقساط بفروش میرسد.

از آنجایی که فروش نقدی هیوندای النترا امکان خرید آنرا برای بسیاری از مردم دشوار کرده است روش فروش اقساط از طرفداران به مراتب بیشتری برخوردار است زیرا  این روش هزینه های خریدار را تا حد زیادی میکاهد و بار مالی کمی را برای آنها بوجود می آورد. فروش اقساطی هیوندای النترا در واقع به مبلغی به عنوان پیش پرداخت نیاز دارد و پس از آن مبلغی نیز به عنوان اقساط ماهیانه از سوی خریدار پرداخت خوادهد شد.

فروش اقساطی هیوندای النترا

فروش اقساطی هیوندای النترا با بهترین پیش پرداخت و تعداد اقساط مناسب

شرکت هایی که در زمینه فروش اقساطی هیوندای النترا و البته فروش نقدی هیوندای النترا فعالیت میکنند هر یک شرایط متفاوتی را نظر میگیرند . برخی شرکت ها در فروش اقساطی هیوندای النترا تنها منافع خود را در نظر میگیرند و برخی دیگر نیز علاوه بر منافع خود به منافع مشتریان نیز توجه زیادی دارند.

در فروش اقساطی خودرو یکی از مواردی که برای مشتری اهمیت زیادی دارد پیش پرداخت میباشد. پیش پرداخت باید بر اساس بودجه مشتری در نظر گرفته شود که برخی از شرکت ها نیز اینگونه عمل میکنند و فرد بر اساس توانایی خود میتواند پیش پرداخت مد نظر خود را بپردازد.

همچنین علاوه بر پیش پرداخت تعداد اقساط نیز در فروش اقساطی هیوندای النترا اهمیت زیادی دارد و بیشتر خریداران تمایل دارند تا با تعداد اقساط مد نظر خود اقدام به خرید این خودرو نمایند.

هر شرکتی که تعداد اقساط را بر اساس شرایط مشتری تنظیم کند مطمئنا راه را برای خرید خودرو تا حد زیادی باز میکند. شرکت آرشا خودرو امکان فروش اقساطی هیوندای النترا و دیگر خودروهای موجود در طرح فروش اقساطی خودرو خارجی را با بهترین پیش پرداخت و همچنین  تعداد اقساط انعطاف پذیر را برای مشتریان فراهم نموده است.

سوالات متداول:

وضعیت سند خودرو در طرح فروش اقساطی هیوندای النترا آرشا خودرو چگونه خواهد بود؟

شما با شرکت در طرح فروش اقساطی هیوندای النترا آرشا خودرو به هر میزان که پیش قسط بپردازید، مالک سند خودرو خواهید بود. مابقی سند پس از پایان اقساط تمام و کمال به نام خریدار ثبت و به او تحویل داده خواهد شد.

بهترین زمان اقدام برای خرید اقساطی هیوندای النترا از آرشا خودرو چه زمانی است؟

هیوندای النترا یک خودرو وارداتی است که نمی‌توان قیمت روز آن را بدون در نظر گرفتن نرخ روز ارز در نظر گرفت. با توجه به نوسان شدید در بازار ارز، بهترین زمان خرید اقساطی هیوندای النترا از آرشا خودرو همین امروز است! زیرا اصلا مشخص نیست فردا چقدر روی قیمت تمام شده هایما کشیده خواهد شد. برای ثبت نام در طرح خرید اقساطی این خودرو هم اکنون تماس بگیرید.

مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی هیوندای النترا آرشا خودرو چقدر است؟

آرشا خودرو به تحویل خودرو به خریداران، طی مدت یک ساعت شهرت دارد! بنابراین هر روزی که برای خرید اقساطی هیوندای النترا با مدیران فروش این مجموعه پشت میز معامله بنشینید، پس از عقد قرارداد و انجام روال معمول به صورت فوری و آنی النترای خود را تحویل خواهید گرفت و با خود به خانه خواهید برد.

میزان پیش پرداخت در طرح فروش اقساطی هیوندای النترا چقدر است؟

آرشا خودرو بستری فراهم کرده است که همه اقشار با هر میزان درآمد بتوانند با حداقل سرمایه و کمترین پیش‌پرداخت صاحب خودرو دلخواه خود شوند. برای اطلاع از مبلغ دقیق پیش پرداخت برای خرید هیوندای النترا اقساطی با دفاتر این مجموعه تماس بگیرید.