شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی هایما S5

طرح فروش اقساطی هایما S5 در ارشا خودرو با شرایط مناسبی ارائه می شود تا متقاضیان خرید خودر به راحتی بتوانند این خودرو را تهیه کنند. هایما تولید مشارکتی شرکت چینی هایما و شرکت ایران خودرو می باشد. هایما S5 یک کراس اوور جمع و جوری است که بسیار جذاب بوده و این خودرو نظر خریداران خودرو را به خود جلب کرده است. در ظاهر با مشاهده ی این خودرو شباهت زیادی را با محصولات شرکت هیوندا مشاهده می نماییم. امروزه فروش نقدی و فروش اقسط هایما S5 بسیار پر رونق شده است.

هایما S5 از خودرو های شاسی بلند بوده و طرفداران زیادی داشته و افراد زیادی برای تهیه ی این خودرو از فروش اقساطی هایما S5 بهره می برند تا بتوانند با شرایط راحت تری خودرو را تهیه کنند.

فروش اقساطی هایما S5

ویژگی هایما S5

هایما S5 دارای فرمان هیدرولیک بوده و گیربکس اتومات دارد. این خودرو محصول چین بوده و توسط ایران خودرو عرضه می گردد. این خودرو دارای امکانات زیادی است که موجب شده خریداران در خریدشان این آپشن ها را در نظر بگیرند. ارشا خودرو از معدود شرکت های عرضه ی کننده ی هایما S5 می باشد که با عرضه طرحفروش اقساطی خودرو و ارائه ی خدمات فروش اقساطی هایما S5 باعث شده افراد زیادی این خودرو را تهیه کنند.

همان طور که می دانیم افراد زیادی هزینه ی خرید خودرو را به صورت کامل ندارند و خرید خودرو نیز برایشان ضروری است بنابراین این افراد با خرید اقساطی هایما S5 می توانند با هزینه ی اولیه ی کمتر ، خرید خودرو را انجام دهند و با در نظر گرفته شدن اقساط ، در بازه های تعیین شده آن را بپردازند.

برخی از امکانات هایما S5

  • تهویه مطبوع اتوماتیک
  • صندلی های جلو برقی
  • کلید های کنترلی روی فرمان
  • صفحه نمایش لمسی
  • صندلی عقب تاشونده
  • مه شکن عقب
  • تنظیم ارتفاع چرغ های جلو
  • شیشه بالابر برقی جلو و عقب

 

سؤالات متداول

میزان پیش پرداخت در طرح فروش اقساطی هایما S5 چقدر است؟

آرشا خودرو بستری فراهم کرده است که همه اقشار با هر میزان درآمد بتوانند با حداقل سرمایه و کمترین پیش‌پرداخت صاحب خودرو دلخواه خود شوند. برای اطلاع از مبلغ دقیق پیش پرداخت برای خرید هایما S5 اقساطی با دفاتر این مجموعه تماس بگیرید.

 

تعداد و مبلغ اقساط در طرح فروش اقساطی هایما S5 چگونه است؟

با توجه به اوضاع معیشتی مردم، آرشا خودرو تدابیری اندیشیده است تا در سال 1402 مبلغ اقساط در تعامل با خریدار و بر اساس توان مالی او تعیین شود و مدت بازپرداخت اقساط در طرح فروش اقساطی هایما S5 نیز بلند مدت در نظر گرفته می‌شود.

 

نوع و تعداد چک درخواستی از سوی آرشا خودرو در طرح فروش اقساطی هایما S5 چگونه تعیین می‌شود؟!

نوع چک مورد نیاز در طرح فروش اقساطی هایما S5 برای معامله با آرشا خودرو باید صیادی باشد، اما تعداد چک به تعامل مدیران فروش این مجموعه با خریدار بستگی دارد و با توجه به مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

مبلغ وام بانکی در طرح فروش اقساطی هایما S5 چقدر است؟

متاسفانه در حال حاضر امکان اعطای وام از سوی آرشا خودرو به متقاضیان شرکت در طرح فروش اقساطی هایما S5 وجود ندارد.

 

مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی هایما S5 آرشا خودرو چقدر است؟

آرشا خودرو به تحویل خودرو به خریداران، طی مدت یک ساعت شهرت دارد! بنابراین هر روزی که برای خرید اقساطی هایما S5 با مدیران فروش این مجموعه پشت میز معامله بنشینید، پس از عقد قرارداد و انجام روال معمول به صورت فوری و آنی شاسی بلند جذاب خود را تحویل خواهید گرفت و با خود به خانه خواهید برد.

 

وضعیت سند خودرو در طرح فروش اقساطی هایما S5 آرشا خودرو چگونه خواهد بود؟

شما با شرکت در طرح فروش اقساطی هایما S5 آرشا خودرو به هر میزان که پیش قسط بپردازید، مالک سند خودرو خواهید بود. مابقی سند پس از پایان اقساط تمام و کمال به نام خریدار ثبت و به او تحویل داده خواهد شد.

 

بهترین زمان اقدام برای خرید اقساطی هایما S5 از آرشا خودرو چه زمانی است؟

هایما S5 یک خودرو وارداتی و مونتاژی است که نمی‌توان قیمت روز آن را بدون در نظر گرفتن نرخ روز ارز در نظر گرفت. با توجه به نوسان شدید در بازار ارز، بهترین زمان خرید اقساطی هایما S5 از آرشا خودرو همین امروز است! زیرا اصلا مشخص نیست فردا چقدر روی قیمت تمام شده هایما کشیده خواهد شد. برای ثبت نام در طرح خرید اقساطی این خودرو هم اکنون تماس بگیرید.

 

شرایط خرید اقساطی هایما S5 از آرشا خودرو برای شهرستان ها چگونه است؟

امکان شرکت در طرح فروش اقساطی هایما S5 آرشا خودرو برای هم‌وطنان سراسر کشور وجود دارد، منتها عقد قرارداد در دفتر مرکزی تهران انجام خواهد شد و تحویل نیز در پایتخت خواهد بود.

خریداران شهرستانی پیش از سفر به تهران حتما از خدمات مشاوره رایگان پیش از خرید که توسط کارشناسان آرشا خودرو ارائه می‌شود استفاده کنند تا در کوتاه‌ترین زمان بتوانند مالک خودرو مورد علاقه خود شوند.