شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی هایما 7S

فروش اقساطی هایما اس 7 در شرکت ارشا خودرو با توجه به بالا رفتن قیمت خودرو ها در نظر گرفته شده است تا طرفداران این خودرو بتوانند خرید راحت تری را تجربه نمایند.

هایما اس 7 خودرویی شاسی بلند است که دارای ظاهر عالی و تجهیزات روز دنیا می باشد. طراحی زیبا در این خودرو موجب جذابیت هر چه بیشتر آن شده است. همچنین تجهیزات رفاهی و ایمنی برای این خودرو درنظر گرفته شده است. اتاق هایما 7S جادار بوده  تجهیزات رفاهی در آن تعبیه شده است. هایما 7S از پر فروش ترین محصولات شرکت هایما است. هایما 7S توسط ایران خودرو عرضه می گردد و افراد با مراجعه به نمایندگی های فروش خودرو می توانند خدمات فروش اقساطی هایما 7S را دریافت نمایند.

فروش اقساطی هایما 7S

برخی از امکانات هایما 7S

  • کیسه هوای سرنشینان جلو
  • صندلی های برقی جلو
  • سان روف برقی
  • سیستم هوای اتوماتیک
  • گیربکش 6 سرعته اتوماتیک
  • دوربین 360 درجه
  • ترمز ضد قفل ABS

خرید و فروش اقساطی هایما 7S

خرید نقدی برای افراد کم درامد دشوار بوده و همچنین افراد متوسط جامعه نیز اگر بخواهند خودروی لوکسی را تهیه کنند ، خرید سختی خواهند داشت به همین جهت ارشا خودرو طرح فروش اقساطی هایما اس 7 را برای این دسته از افراد در نظر گرفته است تا بتوانند خریدشان را به راحتی انجام دهند.

در فروش اقساطی هایما اس 7 ، افراد مبلغی از هزینه ی خودرو را به عنوان پیش پرداخت ، پرداخت کرده و مابقی مبلغ برایشان قسط بندی می شود که بر اساس قسط ها ، شرایط در نظر گرفته می شود که در این میان برخی از شرکت های معتبر مانند ارشا خودرو، شرایط آسان و قیمت های منصفانه ای را در طرح‌های فروش اقساطی خودرو در نظر می گیرند تا علاوه بر داشتن مشتریان بیشتر ، گامی در جهت خودرو دار شدن افراد بردارند و به آن ها کمک کنند. بنابراین اگر می خواهید خرید اقساطی هایما 7S را انجام دهید با ما در ارتباط باشید.

سؤالات متداول

میزان پیش پرداخت در طرح فروش اقساطی هایما 7S چقدر است؟

آرشا خودرو بستری فراهم کرده است که همه اقشار با هر میزان درآمد بتوانند با حداقل سرمایه و کمترین پیش‌پرداخت صاحب خودرو دلخواه خود شوند. برای اطلاع از مبلغ دقیق پیش پرداخت برای خرید هایما 7S اقساطی با دفاتر این مجموعه تماس بگیرید.

 

تعداد و مبلغ اقساط در طرح فروش اقساطی هایما 7S چگونه است؟

با توجه به اوضاع معیشتی مردم، آرشا خودرو تدابیری اندیشیده است تا در سال 1402 مبلغ اقساط در تعامل با خریدار و بر اساس توان مالی او تعیین شود و مدت بازپرداخت اقساط در طرح فروش اقساطی هایما 7S نیز بلند مدت در نظر گرفته می‌شود.

 

نوع و تعداد چک درخواستی از سوی آرشا خودرو در طرح فروش اقساطی هایما 7S چگونه تعیین می‌شود؟!

نوع چک مورد نیاز در طرح فروش اقساطی هایما 7S برای معامله با آرشا خودرو باید صیادی باشد، اما تعداد چک به تعامل مدیران فروش این مجموعه با خریدار بستگی دارد و با توجه به مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

مبلغ وام بانکی در طرح فروش اقساطی هایما 7S چقدر است؟

متاسفانه در حال حاضر امکان اعطای وام از سوی آرشا خودرو به متقاضیان شرکت در طرح فروش اقساطی هایما 7S وجود ندارد.

 

مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی هایما 7S آرشا خودرو چقدر است؟

آرشا خودرو به تحویل خودرو به خریداران، طی مدت یک ساعت شهرت دارد! بنابراین هر روزی که برای خرید اقساطی هایما 7S با مدیران فروش این مجموعه پشت میز معامله بنشینید، پس از عقد قرارداد و انجام روال معمول به صورت فوری و آنی شاسی بلند جذاب خود را تحویل خواهید گرفت و با خود به خانه خواهید برد.

 

وضعیت سند خودرو در طرح فروش اقساطی هایما 7S آرشا خودرو چگونه خواهد بود؟

شما با شرکت در طرح فروش اقساطی هایما 7S آرشا خودرو به هر میزان که پیش قسط بپردازید، مالک سند خودرو خواهید بود. مابقی سند پس از پایان اقساط تمام و کمال به نام خریدار ثبت و به او تحویل داده خواهد شد.

 

بهترین زمان اقدام برای خرید اقساطی هایما 7S از آرشا خودرو چه زمانی است؟

هایما 7S یک خودرو وارداتی و مونتاژی است که نمی‌توان قیمت روز آن را بدون در نظر گرفتن نرخ روز ارز در نظر گرفت. با توجه به نوسان شدید در بازار ارز، بهترین زمان خرید اقساطی هایما 7S از آرشا خودرو همین امروز است! زیرا اصلا مشخص نیست فردا چقدر روی قیمت تمام شده هایما کشیده خواهد شد. برای ثبت نام در طرح خرید اقساطی این خودرو هم اکنون تماس بگیرید.

 

شرایط خرید اقساطی هایما 7S از آرشا خودرو برای شهرستان ها چگونه است؟

امکان شرکت در طرح فروش اقساطی هایما 7S آرشا خودرو برای هم‌وطنان سراسر کشور وجود دارد، منتها عقد قرارداد در دفتر مرکزی تهران انجام خواهد شد و تحویل نیز در پایتخت خواهد بود.

خریداران شهرستانی پیش از سفر به تهران حتما از خدمات مشاوره رایگان پیش از خرید که توسط کارشناسان آرشا خودرو ارائه می‌شود استفاده کنند تا در کوتاه‌ترین زمان بتوانند مالک خودرو مورد علاقه خود شوند.