شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی سمند سورن پلاس

 فروش اقساطی سمند سورن پلاس بسیار مناسب برای افرادی است که می‌خواهند هزینه ی خرید خودرو را کم‌ کم جمع آوری کنند و در کنار آن از خودرو بهره مند شوند. سمند سورن پلاس یکی از خودرو های تولیدی ایران خودرو است که سال هاست در کشور ما خرید و فروش می شود.

خودرو های سمند با توجه به مشخصات فنی خوب و قیمت مناسبشان از فروش خوبی برخوردار هستند و سمند سورن پلاس نیز در میان انواع سمند، فروش بالایی را به خود اختصاص داده است. همانطور که می دانیم برای برخی از افراد خرید سمند سورن پلاس مقدور نبوده و به همین جهت شرکت های فروش خودرو شرایطی را با عنوان فروش اقساط خودرو در نظر گرفته اند تا به این افراد کمک کنند که خودروی موردنظرشان را تهیه نمایند.

در خرید نقدی سمند سورن پلاس فرد خریدار باید تمامی مبلغ هزینه را بپردازد اما در فروش اقساطی سمند سورن پلاس نیازی به پرداخت یکباره هزینه ی خودرو نبوده و مبلغی به عنوان پیش پرداخت پرداخته می‌شود وبقیه هزینه به صورت قسطی با توجه به شرایطی که شرکت ارائه می کند، پرداخت می گردد.

شرایط فروش اقساطی سمند سورن پلاس

خریدار باید توانایی پرداخت اقساط را در زمان های مشخص شده داشته باشد بنابراین این شرایط می‌تواند به شکل منعطف و با توجه به فرد خریدار تعیین گردد.در صورتی که از آرشا خودرو خرید اقساطی سمند سورن پلاس را انجام دهید ، می توانید به آسانی و با شرایطی بسیار مناسب خرید خودرو را انجام دهید.

این مجموعه شرایطی بسیار عالی را در نظر گرفته است و متناسب با شرایط مشتریان اقساط را تعیین می کند و افراد با بودجه های مختلف می توانند خرید اقساطی سمند سورن پلاس را انجام دهند. به جهت بالا رفتن قیمت خودرو ها ، افراد خرید اقساطی سمند سورن پلاس را انجام می‌دهند. در خرید اقساطی سمند سورن پلاس به جهت آنکه نیاز به پرداخت هزینه ی خودرو به صورت کامل نیست ، می‌تواند کمک کننده برای متقاضیان خرید خودرو باشد.

فروش اقساطی سمند سورن پلاس و بررسی فنی

 دلیل فروش اقساطی سمند سورن پلاس

 افزایش تورم و نرخ ارز موجب شده قیمت کالا ها افزایش پیدا کند و خودرو ها از این قاعده مستثنی نمی باشند و در چند سال اخیر شاهد رشد بسیار بالای قیمت خودرو ها شدیم که موجب شده افراد خرید خودرو را سخت‌ تر انجام دهند.

بنابراین با توجه به رشد چند برابری قیمت خودرو ها شاهد پایین آمدن قدرت خرید مردم شده‌ایم و افراد زیادی توانایی خرید خودروی مورد نظر خود را ندارند و به همین جهت شرکت هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند خودروها را با در نظر گرفتن شرایطی به فروش می رساند.

شرکت های فروش خودرو، فروش اقساطی انواع خودرو ها را انجام داده و افرادی که می‌خواهند خودروی مورد نظر خود را تهیه کنند می‌توانند از این شرایط برخوردار شوند. فروش اقساطی سمند سورن پلاس و سایر خودرو ها موجب شده تا افراد زیادی خودروی مورد نظرشان را تهیه کنند و اقساط را به صورت بلندمدت پرداخت نمایند.

فروش اقساطی سمند سورن پلاس تحویل فوری

 شرکت آرشا خودرو با توجه به تقاضای بالای مشتریانش جهت خرید اقساطی سمند سورن پلاس، این خودرو را در مجموعه خود در نظر گرفته تا بتواند پاسخگوی نیاز مشتریانش باشد. آرشا خودرو فروش اقساطی سمند سورن پلاس را برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند خرید خودرو را به صورت قسطی انجام دهند و در کنار آن از خودرو نیز بهره مند شوند ، در نظر گرفته است، زیرا افراد با اقدام برای خرید اقساطی سمند سورن پلاس در زمان کوتاهی می‌توانند خودروی خود را تحویل بگیرند و شروع به پرداخت اقساط نمایند و بنابراین این مزیت موجب می‌شود که فرد خریدار پیش از پرداخت کامل مبلغ خودرو بتواند از خودرو استفاده کند.

شرایط خرید اقساطی سمند سورن پلاس

 اگر پول کافی برای خرید خودرو را به صورت نقدی را ندارید و می خواهید از خودروی سمند سورن پلاس استفاده کنید بهتر است اقدام به خرید اقساطی سمند سورن پلاس نمایید. شرکت های لیزینگ خودرو گزینه هایی مناسب برای شما هستند اما باید به نمایندگی های معتبر خودرو مراجعه کنید تا بتوانید با اطمینان خرید اقساطی خودرو را انجام دهید.

زمانی که اقدام به خرید اقساطی سمند سورن پلاس می‌نمایید، شرکت ارائه دهنده ی خدمات فروش اقساطی خودرو شرایطی را در نظر می‌گیرد که در آن قیمت خودرو ،شرایط خرید ، مدت بازپرداخت و تعداد و مبلغ اقساط و غیره در نظر گرفته می شود. برای خرید اقساطی سمند سورن پلاس به صورت قسطی ، مبلغی معمولاً در حدود ۵۰ درصد از قیمت خودرو به صورت پیش پرداخت به شرکت فروش خودرو ارائه شده و باقیمانده مبلغ به شکل وام یا سایر تسهیلات در نظر گرفته می شود.

فروش اقساطی سمند سورن پلاس

فرد خریدار موظف است که بازپرداخت وام را در زمان های تعیین شده انجام دهد تا سند خودرو به نام او زده شود. در فروش اقساطی سمند سورن پلاس به صورت بلندمدت سه یا چهار سال برای بازپرداخت وام در نظر گرفته می شود که سود مشخصی نیز برای این شرایط تعیین می گردد.

افراد زیادی این تفکر را دارند که خرید اقساطی خودرو با هزینه بالایی انجام گرفته و آن را مناسب نمی دانند اما توجه داشته باشید که با توجه به روند افزایش قیمت خودرو ها، خرید خودرو به صورت بلندمدت و با مبلغی کمی بیشتر از خرید نقدی بسیار به صرفه خواهد بود، زیرا در صورتی که فرد خریدار بخواهد هزینه خرید نقدی خود را جمع آوری کند قیمت ها بسیار بالا رفته و شاید نتواند خرید خودرو را انجام دهد. نحوه سند زدن در شرکت های لیزینگ خودرو به دو صورت انجام می گیرد.

در یکی از روش‌ ها فرد خریدار سفته و چک به اندازه مبلغ خرید نقدی خودرو به شرکت فروش اقساطی خودرو ارائه می کند و همچنین نیاز به معرفی دو ضامن معتبر از سمت خریدار میباشد.

در این صورت سند به نام فرد خریدار در ابتدای خرید زده خواهد شد ، اما شیوه ی دیگر که اجاره به شرط تملیک نام دارد به این صورت است که خودرو تا پایان اقساط به نام فرد خریدار زده نمی شود و در پایان اقساط که تا آن زمان سند خودرو در رهن شرکت قرار می گیرد به نام فرد خریدار زده می شود. به دلیل دردسرهای حقوقی کمتر روش اجاره به شرط تملیک، بسیاری از شرکت‌ ها این گزینه را برای فروش اقساطی سمند سورن پلاس و دیگر خودروها در نظر می‌گیرد.

نکات مهم درباره فروش اقساطی سمند سورن پلاس

در صورتی که قصد خرید اقساطی سمند سورن پلاس را دارید باید نمایندگی فروش خودرو را با دقت انتخاب کرده و بتوانید خرید خودرو را به صورت ایمن انجام دهید.دقت داشته باشید که تعیین قیمت های بسیار ارزان و یا بسیار گران از سوی مراکز فروش اقساطی خودرو جای شک داشته و ممکن است به دام کلاهبرداران بیفتید.

در زمان امضای قرارداد بسیار مهم است که آن را با دقت خوانده و اطلاعات لازم را درباره شرایط داشته باشید و همچنین به نمایندگی های فروش خودرو معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید خرید خود را با اطمینان انجام دهید.

ما در آرشا خودرو بهترین شرایط را برای که فروش اقساطی سمند سورن پلاس و سایر خودروها در نظر گرفته‌ ایم . آرشا خودرو فروش اقساطی انواع خودروهای داخلی و خارجی را با بهترین قیمت به شما ارائه می کند بنابراین جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول:

برای شرکت در طرح فروش اقساطی سمند سورن پلاس، چه میزان پیش پرداخت در نظر گرفته شده است؟

آرشا خودرو شرایطی را فراهم نموده است تا با حداقل سرمایه و کم‌ترین پیش پرداخت بتوان برای خرید اقساطی سمند سورن پلاس اقدام کردو جهت اطلاع از جزئیات با مشاوران آرشا خودرو تماس بگیرید.

تعداد اقساط برای خرید اقساطی سمند سورن پلاس و مبلغ اقساط بر چه اساس تعیین خواهد شد؟

برای شرکت در طرح فروش اقساطی سمند سورن پلاس، شرایط به گونه‌ای ترتیب داده شده تا شما بتوانید با توجه به بودجه‌ی شخصی خودتان و در تعامل با مدیران فروش، تعداد و میزان مبلغ اقساط را تعیین کنید.

برای خرید اقساطی سمند سورن پلاس به چه تعداد چک برای ارائه نیاز است و چک درخواستی باید از چه نوعی باشد؟

برای شرکت در طرح فروش اقساطی سمند سورن پلاس از آرشا خودرو، باید بدانید که پرداخت اقساط فقط از طریق چک امکان‌پذیر خواهد بود و تعداد آن بر حسب تعداد اقساط بعد از تعامل با مدیران فروش مشخص خواهد شد. چک ارائه شده باید از نوع صیادی باشد.