شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی ساینا پلاس

در شرکت آرشا خودرو ، فروش اقساطی ساینا پلاس با قیمت بسیار مناسبی ارائه می گردد. ساینا پلاس یا ساینا آپشنال کمتر ز ساینا در کشورمان شناخته شده است و این محصول شرکت سایپا، که تولید انبوه آن در کارخانه سایپا سیتروئن انجام می شود. پیش فروش این خودرو از سال 98 آغاز شد و ساینا پلاس در واقع شباهت بسیاری به سایناs از نظر آپشن ها دارد اما از نظر ظاهری این خودرو ها با هم متفاوتند.

ساینا یکی از بهترین محصولات شرکت خودروسازی سایپا بوده و با قیمت نسبتا مناسبی در مقایسه با دیگر خودرو ها به فروش می رسد و اقشار متوسط جامعه معمولا این خودرو را تهیه می نمایند.

از دیگر آپشن های این خودرو  ، سیستم ضد سرقت ارتقا یافته ، نمایشگر 7اینچی لمسی اندروید، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان می باشد.

این خودرو دارای امکانات بسیار زیادی است که در دیگر خودرو های سایپا به چشم نمی خورد. شرکت آرشا خودرو فروش اقساطی ساینا پلاس را با شرایط بسیار آسان ارائه می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه خرید اقساطی ساینا پلاس و دریافت مشاوره با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی ساینا پلاس

فروش اقساطی ساینا پلاس در آرشا خودرو

آرشا خودرو ارائه دهده ی خدمات فروش اقساطی خودرو می باشد که فروش اقساطی ساینا پلاس یکی از خدمات این مرکز است. ساینا پلاس دارای فرمان دی کات ، فرمان با دکمه های کتترلی ، دوربین عقب ، سپر دو رنگ ، سنسور عقب ، بلوتوث ، شیشه دودی عقب ، رینگ آلومینیومی ، روکش چرم صندلی ، چراغ کوییکی و…. می باشد که آن را متفاوت از سایر خودرو های ساینا کرده است.

فروش اقساطی ساینا پلاس در مراکز مختلف با قیمت ها و شرایطی متفاوت ارائه می گردد و برخی از مراکز متاسفانه شرایط بسیار دشواری را برای مشتریانشان در نظر می گیرند و افراد با مشکلات زیادی روبرو می شوند بنابراین باید حتما به مراکز معتبر فروش اقساطی ساینا پلاس مراجعه کرد تا بتوان خرید آسانی را تجربه کرد و شرکت مورد نظر نیز متعهد به شرایط ایجاد شده باشد.

سوالات متداول:

میزان پیش پرداخت در طرح فروش اقساطی ساینا پلاس چقدر است؟

آرشا خودرو بستری فراهم کرده است که همه اقشار با هر میزان درآمد بتوانند با حداقل سرمایه و کمترین پیش‌پرداخت صاحب خودرو دلخواه خود شوند. برای اطلاع از مبلغ دقیق پیش پرداخت برای خرید ساینا پلاس اقساطی با دفاتر این مجموعه تماس بگیرید.

مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی ساینا پلاس آرشا خودرو چقدر است؟

آرشا خودرو به تحویل خودرو به خریداران، طی مدت یک ساعت شهرت دارد! بنابراین هر روزی که برای خرید اقساطی ساینا پلاس با مدیران فروش این مجموعه پشت میز معامله بنشینید، پس از عقد قرارداد و انجام روال معمول به صورت فوری و آنی خودروی ساینای خود را تحویل خواهید گرفت و با خود به خانه خواهید برد.