شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی

اگر به دنبال شرکتی هستید که امکان فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی آن هم با بهترین شرایط را  فراهم آورده باشد میتوانید شرکت آرشا خودرو را انتخاب نمایید. شرکت آرشا خودرو انعطاف پذیر ترین شرایط را برای مشتریان و علاقمندان به خودرو در نظر گرفته است و بر اساس بودجه  میتوانید خودروی مورد علاقه خود را تهیه نمایید.

مدل های متعددی از خودروهای کره ای در حال حاضر در کشور ما وجود دارند که برخی از آنها متعلق به شرکت خودروسازی سانگ یانگ میباشند.  یکی از مدل خودروهای متعلق به این شرکت که محبوبیت زیادی نیز پیدا کرده است تیوولی میباشد که جزو خودروهای نیمه شاسی با ظاهری زیبا و جذاب میباشد.

اما خرید نقدی سانگ یانگ تیوولی توسط هر فرد و خریداری امکان پذیر نیست که به همین دلیل باید از روش های خرید اقساط برای تهیه این خودرو بهره مند شد. فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی این مزیت را بوجود آورده است تا به راحتی بتوانید با پس اندازی که دارید این خودرو را تهیه نمایید. امروزه بیشتر مردم نیز با توجه به مزیت هایی که در فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی وجود دارد این روش  را در کنار روش های فروش نقدی انتخاب میکنند.

فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی

فروش فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی و تحویل در کوتاه ترین زمان

فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی در حالی در کشور ما و توسط شرکت های مختلف انجام میشود که هر شرکتی متناسب با سیاست کاری خود و همچنین شرایط زمان تحویل این خودرو را متفاوت در نظر میگیرد.

اما مشتری همواره شرکت هایی را در طرح فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی انتخاب میکند که امکان تحویل خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم آورده باشند تا بتواند در مدت زمان کوتاهی خودرو را تحویل و مورد استفاده قرار دهد.

فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی از مجموعه فروش اقساطی خودرو خارجی در شرکت آرشا خودرو در حالی انجام میشود که این شرکت امکان تحویل خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم آورده است و میتوانید با انتخاب این شرکت علاوه بر اینکه از شرایط ایده آل و انعطاف پذیری بهره مند میشوید در مدت زمانی کوتاه نیز خودروی خود را تحویل بگیرید.

سوالات متداول:

آیا صاحبان مشاغل آزاد نیز امکان شرکت در طرح فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی را دارا می‌باشند؟

بله، عزیزان مشغول به کار آزاد نیز می‌توانند از شرایط خرید اقساطی خودرو از آرشا خودرو بهره‌مند شوند. اما در صورت وجود مشکل در ارائه اطلاعات سکونتی و حقوقی، ممکن است نیاز به معرفی ضامن توسط این دسته از افراد وجود داشته باشد.

آیا برای خرید اقساطی سانگ یانگ تیوولی از آرشا خودرو، محدودیت سنی برای شخص خریدار تعریف شده است؟

برای شرکت در طرح فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی، جهت ارائه چک و همینطور ارائه مدارک شغلی و سکونتی به طور دقیق، فرد خریدار حتما باید به سن قانونی رسیده باشد.

برای خرید نقدی از آرشا خودرو محدودیت سنی وجود نخواهد داشت.

آیا در خصوص حساب بانکی خریدار، برای خرید اقساطی سانگ یانگ تیوولی، شرایط خاصی وجود دارد؟

شرط مورد نیاز شامل عدم دارا بودن چک برگشتی و اقساط معوق زیاد در نزد بانک‌ها برای خریدار می‌باشد.