شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی خودرو خارجی

شرکت آرشا خودرو از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه فروش اقساطی خودرو خارجی و همچنین خودروهای تولید داخل در کشور میباشد که با توجه به اینکه سابقه درخشانی در این زمینه دارد توانسته همواره رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

خودروهای خارجی زیادی تا  کنون به کشور ما وارد شده اند که این خودروها به دلیل ویژگی های زیادی که دارند طرفداران زیادی نیز پیدا کرده اند و امروزه بیشتر افرادی که توانایی خرید این دسته از خودروها را دارند مطمئنا از طرفداران پر و پا قرص آن هستند.

اما افرادی نیز وجود دارند که توانایی خرید این دسته از خودروها ندارند که با استفاده از طرح هایی همچون فروش اقساطی خودرو خارجی که برخی شرکت ها در نظر گرفته اند مینوانند به صورت  قسطی و شرایطی، ثبت نام خودروی خارجی را انجام دهند. فروش اقساطی خودرو خارجی به دلیل اینکه این خودروها قیمت بالایی دارند بیشتر مورد توجه شرکت ها بوده است و هر شرکتی شرایط گوناگونی را برای فروش اتخاذ کرده است.

فروش اقساطی خودرو خارجی

فروش اقساطی انواع خودرو خارجی با شرایط ایده آل

برای اینکه بتوانید بهترین خودرو متناسب با شرایط خود را خریداری نمایید باید توجه داشته باشید چه شرکتی را برای خرید خود انتخاب میکنید. هر شرکتی که در حال حاضر در زمینه فروش اقساطی خودرو خارجی فعالیت میکند شرایطی را برای فروش خودروهای خود در نظر گرفته است که با توجه به این شرایط مشتری باید تصمیم به  پذیرش و یا عدم پذیرش این شرایط کرده و خودروی مورد نیاز خود را سفار ش دهد.

کمتر شرکتی را میتوان یافت که امکان فروش اقساطی خودرو خارجی با شرایط ایده آل را فراهم آورده باشد و اغلب شرکت ها شرایطی را اتخاذ کرده اند که چندان مناسب نیست. شرکت هایی که امکان فروش اقساطی خودرو خارجی را فراهم آورده اند باید بر اساس صرفه اقتصادی که برای آنها ایجاد میشود شرایطی را برای فروش خودروهای خود در نظر بگیرند. شرکت عرشا خودرو از معدود شرکت هایی است که امکان فروش انواع خودروهای خارجی بصورت اقساط و البته نقد با قیمت مناسب را فراهم کرده است.

تعدادی از خودروهای خارجی برای ارائه به صورت اقساط، در آرشا خودرو به شرح زیر است:

فروش اقساطی خودرو خارجی در تهران

تهران با توجه به جمعیت بسیار زیادی که دارد به یکی از شهرهایی بدل شده که بیشترین متقاضیان خرید خودرو خارجی را به خود اختصاص داده است. تقاضای بالا برای خرید خودروی خارجی در این شهر باعث شده تا شرکت های زیادی نیز در زمینه فروش اقساطی خودرو خارجی پدید آیند که هر یک از این شرکت ها نیز برند ها و مدل های زیادی از خودروهای خارجی را بفروش میرسانند که شرایط هر یک نیز در صورت نیاز به خرید نقد و همچنین اقساط متفاوت میباشد.

 شرکت آرشا خودرو فروش اقساطی خودرو خارجی‌ را با شرایط بسیار مناسب آغاز نموده است و میتوانید با انتخاب این شرکت هر مدل خودرو که نیاز دارید را بصورت نقد با قیمت مناسب و همچنین اقساطی با شرکت در طرح فروش اقساطی خودرو، با بهترین شرایط تهیه نمایید.

فروش اقساطی خودرو خارجی

فروش نقد و اقساطی خودرو خارجی با قیمت مناسب و بهترین شرایط

اگر به دنبال شرکتی هستید که بتوانید خودروی خارجی مورد نیاز خود را با بهترین قیمت خریداری کنید به شما پیشنهاد میکنیم تا شرکت آرشا خودرو را انتخاب نمایید. شرکت عرشا خودرو فروش خودرو خارجی نقدی و همچنین فروش اقساطی انواع خودرو خارجی را انجام میدهد و میتوانید با انتخاب این شرکت هزینه های خود برای خرید خود را  کاهش دهید.

بهترین شرایط خرید ماشین خارجی از این شرکت برای شما فراهم شده اند که میتوانید با توجه به این شرایط مناسب خودروی مورد نیاز خود را آن هم در کوتاه ترین زمان تهیه کنید. برای دریافت اطلاعات و همچنین مشاوره کامل میتوانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل نموده و با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید.

سوالات متداول:

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی ماشین خارجی چیست؟

شما برای خرید اقساطی ماشین خارجی از آرشا خودرو لازم است تا با در دست داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی هوشمند، جواز کسب یا فیش حقوقی و یکی از قبوض مصرفی منزل و محل سکونت پای میز معامله حاضر شوید. چنانچه به مدارک دیگری نیاز باشد، کارشناسان ما در هنگام ارائه مشاوره پیش از خرید به شما اعلام خواهند کرد.

شرایط خرید خودرو خارجی برای شخصی که دسته چک ندارد چگونه است؟

اگر قصد خرید اقساطی خودرو خارجی از آرشا خودرو دارید، اما فاقد دسته چک هستید می‌توانید از یکی از نزدیکانتان بخواهید با داشتن مدارک شناسایی، شغلی و سکونتی به همراه شما در معامله حضور داشته باشد. پرداخت اقساط، فقط از طریق دسته چک امکان‌پذیر است.

نحوه ی محاسبه ی قیمت خودرو خارجی قسطی در آرشا خودرو چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت خودرو خارجی اقساطی در آرشا خودرو بر اساس معاملات واقعی روز محاسبه می‌شود و حاشیه سود در نظر گرفته برای آن نیز متعارف و بر اساس عرف بازار در نظر گرفته می‌شود.

مدت زمان تحویل خودرو در طرح‌های فروش اقساطی خودرو خارجی آرشا خودرو چگونه است؟

شما با شرکت در طرح فروش اقساطی خودرو خارجی از آرشا خودرو به محض تنظیم قرارداد و ارائه پیش پرداخت به صورت فوری و آنی ماشین مورد نظر را تحویل خواهید گرفت. در آرشا خودرو تحویل ماشین یک ساعته خواهد بود.

وضعیت به نام زدن سند ماشین در فروش اقساطی خودرو خارجی در آرشا خودرو چگونه است؟

شما به اندازه‌ی پیش پرداختی که برای خرید قسطی خودرو خارجی در معامله با آرشا خودرو می‌پردازید، سند به نامتان ثبت خواهد شد. پس از اتمام اقساط، سند شش دانگ به نام مشتری ثبت و به او تحویل داده خواهد شد.

آیا امکان فروش خودرو خارجی قبل از به پایان رسیدن اقساط وجود دارد؟

چنانچه در طرح فروش اقساطی خودرو خارجی آرشا خودرو شرکت کنید باید بدانید که تا زمان پایان رسیدن اقساط امکان فروش ماشین شما وجود نخواهد داشت.

امکان ارائه‌‌ی تسهیلات در خصوص خودروهای خارجی کارکرده وجود خواهد داشت؟

برای خرید اقساطی خودروهای خارجی با بهترین شرایط می‌توانید با آرشا خودرو وارد معامله شوید. متاسفانه امکان خرید خودرو کارکرده در این مجموعه وجود ندارد.

شرایط زمانی دریافت اقساط به چه صورت خواهد بود؟ مدت زمان بین هر دو قسط و شرایط دریافت چک چگونه است؟

مدت زمان بازپرداخت اقساط در آرشا خودرو به صورت ماهانه یا هر دو ماه یک بار است. خریدار از طریق چک، اقساط خود را پرداخت می‌کند.

شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی بدون چک و ضامن چگونه خواهد بود؟

در طرح فروش اقساطی خودرو خارجی از آرشا خودرو خریدار با ارائه چک باید اقساط ماهانه را پرداخت کند. در اغلب شرایط نیازی به معرفی ضامن نخواهد بود، اما چنانچه شرایط معامله به گونه‌ای باشد که نیاز به معرفی ضامن باشد، کارشناسان فروش این موضوع را در مشاوره رایگان پیش از خرید به شما اعلام خواهند کرد.