شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی جک اس 5

شرکت آرشا خودرو نامی آشنا در زمینه فروش اقساطی خودرو و  فروش اقساطی جک اس 5 میباشد که تا کنون نیز خودروهای زیادی را به دو صورت نقد و همچنین اقساط به فروش رسانده است.

خودروی جک اس ۵ یکی از خودروهای هم خانواده جک میباشد که با توجه به قیمت مناسب و همچنین امکانات  و عملکرد خوبی که دارد نظر بسیاری از علاقمندان به خودرو را جلب کرده است. از آنجایی که فروش نقدی جک S5  نتوانسته با توجه به افزایش قیمت این خودرو نظر خریداران را به خود جلب نماید روش فروش اقساطی یکی  از روش های بسیار ایده آل برای مشتری تبدیل شده است.

فروش اقساطی جک اس 5 به دلیل اینکه هزینه های مشتری برای خرید خودرو را تا حد زیادی میکاهد امکان خرید خودرو را بسیار آسان تر از روش نقدی کرده است. فروش اقساطی جک اس 5 بصورت شرایطی انجام میشود و هر چه این شرایط مناسب تر باشند در نتیجه مشتری دردسر کمتری نیز در خرید این خودرو خواهد داشت.

فروش اقساطی جک اس 5

فروش اقساطی جک اس 5 بهترین راه برای خرید خودرو

خرید نقدی خودرو جک اس ۵ درست است که یکی از بهترین روش ها برای خرید این خودرو محسوب میشود اما آیا هر فردی توانایی خرید این خودرو بصورت نقد را دارد ؟ در پاسخ باید بگوییم مطمئنا خیر و هر فردی توانایی خرید نقدی این خودرو را ندارد. بهترین راه برای اینکه بتوان این خودرو را خریداری نمود بهره مندی از روش فروش اقساطی جک S5 است که برخی شرکت ها برای خریداران در نظر گرفته اند.

در فروش اقساطی جک S5 شما باید بعنوان خریدار پیش پرداختی را به شرکت بپردازید که البته این پیش  پرداخت میتواند بر اساس بودجه شما تعیین شود و یا بر اساس سیاست شرکت. تعداد اقساط و همچنین مبلغ اقساط نیز توسط شرکت ها و یا مشتری تعیین میشود که شرایط تعیین شده از سوی مشتری میتواند برای او بسیار جذاب تر و ایده آل تر باشد.

سوالات متداول:

مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی جک اس 5 در آرشا خودرو چگونه است؟

متقاضیان خرید قسطی جک اس 5 از آرشا خودرو باید بدانند که تحویل در این مجموعه یک ساعته است. به محض انعقاد قرارداد و انجام روال اداری معمول، خودرو به صورت فوری و آنی به خریدار تحویل خواهد شد. بنابراین خبری از انتظارهای کشنده برای دریافت خودرو یا درخواست مبالغ بیشتر در ازای واگذاری خودرو در مجموعه ما نیست.

وضعیت سند جک اس 5 در طرح فروش اقساطی خودرو آرشا خودرو چگونه خواهد بود؟

در طرح فروش اقساطی جک اس 5 از آرشا خودرو خریدار به اندازه‌ای که پیش پرداخت می‌پردازد، مالک سند خودرو به نام خودش خواهد بود. مابقی سند پس از پایان اقساط، به نام مالک ثبت خواهد شد.