شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی بهمن موتور

اگر به دنبال شرکتی هستید که امکان فروش اقساطی خودرو و فروش اقساطی بهمن موتور را آن هم با شرایط انعطاف پذیر و متناسب با بودجه مشتری در نظر گرفته باشد پیشنهاد می کنیم تا شرکت آرشا خودرو یکی از شرکت های مطرح و ایده آل در زمینه فروش اقساط خودرو را انتخاب نمایید.

شرکت بهمن موتور یکی از شرکت های بزرگ تولید خودرو در کشور میباشد که در کنار دیگر شرکت های خودرو سازی در کشور ما توانسته فروش بالایی را به خود اختصاص دهد. کلیه محصولات شرکت بهمن موتور به دو صورت نقد و اقساط بفروش می رسند که در این بین برخی شرکت ها بصورت نقد و برخی دیگر بصورت اقساط این خودرو ها را به مشتریان بفروش میرسانند.

فروش نقدی بهمن موتور یکی از روش های ایده آل برای خرید خودرو میباشد اما در این روش باید بودجه کافی برای خرید وجود داشته باشد. اما فروش اقساطی بهمن موتور یکی از بهترین روش ها برای خرید محصولات تولید شده در گروه بهمن است که با بهره مندی از این روش بسیاری از مردم امروزه توانسته اند خودروهای گروه بهمن خودرو را برای خود خریداری کنند.

مطمئنا در حد فاصلی که با این عبارت روبرو شدید تا زمانی که صفحه جدید پیش رویتان باز شد و حتی هنوز که در مقدمه این مقاله قرار دارید، با این علامت سوال بزرگ در ذهن مواجه هستید که مگر بهمن موتور واردکننده و مونتاژ کننده خودروهای لوکس و گران قیمت نیست؟!

آیا امکان خرید اقساطی خودروهای وارداتی هم وجود دارد؟! اصلا اگر کسی این همه پول دارد که برای خرید یک خودرو وارداتی اقدام کند، چرا باید زیر بار اقساط برود و به دنبال طرح فروش اقساطی بهمن موتور بدود؟! چرا یک باره کار را تمام نمی‌کند؟! مگر طرح‌های قسطی مختص اقشار کم درآمد نیست؟!

ما در ادامه به این سوالات شما پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید.

آیا خرید اقساطی خودرو وارداتی ممکن است؟

در شرایطی که حتی کمپانی‌های تولید کننده خودرو ایرانی هم طرحی برای عرضه اقساطی محصولاتشان ندارند، اینکه امکان خرید اقساطی خودرو وارداتی ممکن باشد، قدری دور از انتظار است.

زیرا اولا مردم اندوخته مالی آنچنانی ندارند تا در طرح‌های فروش اقساطی بهمن موتور شرکت کنند، ثانیا مراکز فروش قسطی ماشین ترجیح می‌دهند، خودروهایی که در محدوده قیمتی اقتصادی قرار دارند را عرضه کنند تا هم مخاطب بیشتری داشته باشند و هم نگران بازپرداخت اقساط از سوی مشتری نباشند.

با این حال هستند مراکزی مانند آرشاخودرو که در کنار فروش اقساطی خودرو داخلی، پرطرفدارترین خودروهای خارجی را نیز در طرح فروش اقساطی خودرو خارجی به صورت اقساط واگذار می‌کنند.

آیا خرید اقساطی خودرو فقط مختص افراد کم درآمد است؟

یک بار برای همیشه باید به این ذهنیت اشتباه پایان داد که طرح‌های خرید اقساطی خودرو فقط مختص افراد کم درآمد نیست.

طرح فروش اقساطی بهمن موتور فرصتی مغتنم برای همه اقشار جامعه است، چه دهک‌های پایین که دل در گرو دیگنیتی، فیدلیتی و بسترن دارند، اما با این اوضاع درآمدها محال است تا ده سال آینده هم بتوانند پس‌انداز چشمگیری ذخیره کنند، چه ثروتمندانی که به اندازه خرید نقدی بیش از یک دستگاه فیدلیتی یا دیگنیتی هم پول دارند، اما حساب و کتاب مالی آن‌ها بر این اساس شک گرفته است که همه تخم مرغ‌های خود را در یک سبد نچینند.

به عبارتی شرکت در طرح فروش اقساطی بهمن موتور این فرصت را به متمولین می‌دهد که مابقی سرمایه خود را در دیگر بازارهای مالی سرمایه‌گذاری کنند و برای یک خرید استهلاک پذیر، ریسک کمتری را متحمل شوند.

شرایط خرید اقساطی بهمن موتور چگونه است؟

نکات مهمی وجود دارد که پیش از خرید اقساطی بهمن موتور باید بدانید:

 • با یک مجموعه معتبر معامله کنید

خرید خودرو یک تصمیم مالی بزرگ است، اگر بنا باشد این خودرو خارجی یا وارداتی باشد، اهمیت موضوع دو چندان خواهد شد، اگر قرار باشد قسطی ماشین بخرید، باید دقت و وسواس در معامله را به توان 10 برسانید.

بنابراین پیش از استفاده از طرح‌های فروش اقساطی بهمن موتور لازم است که اطلاعاتی متقن درباره سابقه مجموعه، تعداد معاملات، حسن سابقه مدیران، دانش فنی کارشناسان، میزان رضایت مشتریان و آدرس دقیق آن مرکز به دست آورید.

 • قیمت اقساطی را با قیمت نقدی خودروهای وارداتی قیاس کنید

وقتی حرف از طرح‌های اقساطی به میان می‌آید، برخی مجموعه‌ها تا جایی که ممکن است روی قیمت تمام شده خودرو می‌کشند!

اطلاعات به روز شما درباره قیمت خودروهای وارداتی کمک می‌کند تا مجموعه‌ای را برای معامله انتخاب کنید که با قیمت واقعی اقدام به عرضه محصولات خارجی یا خودروهای مونتاژی می‌کند.

 • روی متن قرارداد دقیق شوید

نکته مهمی که در هنگام معامله برای شرکت در طرح فروش اقساطی بهمن موتور باید در نظر داشته باشید، متن قرارداد است.

این متن باید صریح و روشن باشد و وظایف هر یک از طرفین به وضوح در آن بیان شده باشد. به بندهایی که درباره مبلغ اقساط، مدت زمان بازپرداخت، جریمه دیر کرد و زمان تحویل خودرو است به دقت نگاه کنید.

بنابراین مهم‌ترین شرایطی که برای خرید اقساطی بهمن موتور باید در نظر بگیرید، اعتبار مجموعه، قرارداد شفاف و قیمت واقعی است. مواردی که سایر شرایط در ذیل این دسته‌بندی تعریف می‌شوند. بر این اساس آرشا خودرو را می‌توان بهترین مرکز با شرایط استثنایی برای فروش اقساطی بهمن موتور برشمرد.

گروه بهمن موتور

فروش اقساطی بهمن موتور با شرایط متنوع

یکی از خواسته های همیشگی مشتریان برای خرید اقساطی محصولات گروه بهمن موتور خرید با شرایط متنوع میباشد و هر چه شرایط متنوع تر باشد در نتیجه خریدار میتواند متناسب با بودجه خود خودروی مد نظر را خریداری کند. اما منظور از فروش اقساطی بهمن موتور با شرایط متنوع چیست؟

شرایط متنوع در فروش اقساطی بهمن خودرو بدین معناست که مشتری به راحتی و با دردسر بسیار کمی بتواند خودروی مد نظر خود را خریداری کند. میزان پیش پرداختی که مشتری باید برای خرید خودرو پرداخت نماید باید مطابق با بودجه مشتری تعیین شود و در واقع این مشتری است که باید میزان پیش پرداخت را تعیین کند که البته هر شرکتی نیز انگونه عمل نمیکند و پیش پرداخت مد نظر خود را برای فروش تعیین میکند.

فروش اقساطی بهمن موتور

فروش اقساطی بهمن موتور ۱۴۰۲

از آنجایی که در سال 1402 ملت ایران بحران اقتصادی کم سابقه‌ای را پشت سر گذاشته‌اند، طبیعی است که مراکز فروش اقساطی خودرو که همواره مشتری‌مداری را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند، با ایجاد بستری مناسب‌تر، راه ماشین‌دار شدن را برای افراد بیشتری باز کنند.

 بر این اساس مجموعه‌ای مانند آرشا خودرو علاوه بر امتیازاتی که پیش از این نیز برای مشتریان خود در طرح‌های اقساطی در نظر می‌گرفت، نظیر تحویل فوری خودرو، ثبت سند به نام خریدار و قیمت واقعی ماشین‌ها، امتیازات بیشتری را برای مشتری در نظر گرفته است تا همه اقشار جامعه بتوانند در طرح فروش اقساطی بهمن موتور شرکت کنند.

این مزایا عبارتند از:

 • امکان خرید اقساطی محصولات بهمن موتور با حداقل پیش پرداخت
 • تعیین اقساط بلند مدت
 • فروش اقساطی خودرو بدون نیاز به ضامن
 • ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید
 • تنظیم قرارداد شفاف
 • و عمل به تمامی تعهداتی که بر ذمه فروشنده است.

فروش اقساطی بهمن موتور و تحویل خودرو در کوتاه ترین زمان

یکی از درخواست های مشتریان برای شرکت در طرح‌های بهمن خودرو فروش اقساطی، دریافت خودرو در کوتاه ترین زمان میباشد. تحویل خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن ممکن است از عهده برخی از شرکت ها خارج باشد که از این رو تنها برخی شرکت ها وجود دارند که امکان تحویل خودرو در زمانی کوتاه را برای مشتری فراهم آورده اند.

شرکت باید این قابلیت و امکان را برای متقاضی استفاده از فروش محصولات بهمن خودرو به صورت اقساطی، فراهم آورده باشد تا بتواند خودروی مد نظر خود را درکوتاه ترین زمان دریافت کند. شرکت آرشا خودرو از معدود شرکت هایی است که امکان تحویل خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن را برای مشتریان خود فراهم آورده است و با انتخاب این شرکت هر مدل خودروی گرون بهمن و همچنین دیگر مدل خودروها را میتوانید در مدت زمانی کوتاه دریافت نمایید.

فروش اقساطی بهمن موتور با هدف جلب رضایت مشتری

شرکت آرشا خودرو همواره سعی نموده تا در فروش اقساطی بهمن موتور رضایت مشتریان خود را جلب نماید و در این راستا نیز تا کنون کاملا موفق عمل کرده است. یکی از اهدافی که از ابتدای شروع به کار شرکت آرشا خودرو همواره مد نظر مدیران این مجموعه بوده است جلب حد اکثری رضایت مشتریان میباشد که از این رو این شرکت توانسته با شرایط بسیار ایده آلی که برای مشتریان خود در فروش اقساطی بهمن موتور در نظر گرفته است رضایت آنها را بیش از بیش از جلب نماید.

قیمت مناسب خودرو، بهترین پیش پرداخت و همچنین تعداد اقساط مناسبی که برای مشتری در نظر گرفته میشود همگی در جلب رضایت آنها تاثیر گذار بوده و تا کنون هیچ یک از مشتریان شرکت هیچگونه نارضایتی از خرید خود نداشته است.

پرطرفدارترین محصولات بهمن موتور کدامند؟

فرقی نمی‌کند که موجودی حسابتان چقدر است یا به کدام دهک اقتصادی جامعه تعلق دارید، با استفاده از شرایط استثنایی آرشا خودرو می‌توانید در طرح‌های بهمن موتور فروش اقساطی شرکت کنید و از نشستن پشت فرمان یک خودرو مدرن و لوکس لذت ببرید.

طرح‌های

 • فروش اقساطی مزدا ۳
 • فروش اقساطی دیگینیتی
 • فروش اقساطی فیدیلیتی
 • و فروش اقساطی بسترن b30

هم اکنون در دستور کار آرشا خودرو قرار گرفته است و شما می‌توانید با توجه به مزایا و ویژگی‌های این خودروها برای خرید هر کدام از آن‌ها که مایل هستید اقدام کنید.

در ادامه مختصرا  با پرطرفدارترین خودروهای طرح فروش اقساطی بهمن موتور بیشتر آشنا می‌شویم.

مزدا 3

مزدا سه از همان ابتدا به دلیل طراحی ظاهری چشم نواز، موتور پرقدرت و کم مصرفی که داشت مورد توجه و اقبال قرار گرفت.

مزدا 3 قسطی

افرادی که با بهره‌گیری از طرح‌های فروش اقساطی مزدا 3 صاحب این خودرو شدند، از سواری نرم، شتاب صفر تا صدی 10 و نیم ثانیه‌ای و مصرف سوخت ترکیبی صدی 7.5 خبر می‌دهند.

این خودرو به غیر از امتیازات فنی، یک ماشین ایمن است. این موضوع را ما نمی‌گوییم، بلکه موسسه معتبر یورو انکپ با اعطای پنج ستاره ایمنی به مزدا سه آن را اثبات کرده است.

مزدا سه یک تنه می‌تواند تقاضا برای طرح‌های فروش اقساطی بهمن موتور را بالا ببرد، کما اینکه طی این سالها نیز همین گونه بوده است. بهره گیری از یک پیشرانه کم استهلاک این خودرو ژاپنی‌الاصل را در بین عموم و کارشناسان به خودرویی بدون مرگ معروف کرده است.

از دیگر مزایای مزدا سه باید به کابین جادار، امکانات خوب و بازار دست دوم همیشه پر رونق اشاره کرد.

مزدا سه محبوب را می‌توانید با بهترین شرایط از جمله تحویل فوری، کمترین پیش پرداخت و اقساط بلند مدت از آرشا خودرو به صورت قسطی خریداری نمایید.

دیگنیتی

طرح فروش اقساطی دیگنیتی از دیگر محصولات بهمن خودرو اقساطی در آرشا خودرو، به عنوان نخستین کراس اوور کوپه مونتاژ داخل از همان سال 99 تا امروز محبوب بوده است.

اقساطی دیگینیتی

این غول رویایی چینی ظاهری خشن، قدرتمند و جدی دارد که حس خوشایندی هم به بییننده و هم راننده القا می‌کند. این طراحی ظاهری مدرن، فقط محدود به بدنه نیست و در داخل کابین نیز تداوم دارد. جنس متریال اگرچه عالی نیست، اما مطلوب گزارش می‌شود.

اگر با استفاده از طرح فروش اقساطی بهمن موتور قصد دارید پشت فرمان دیگنیتی بنشینید، خوب است بدانید که تجربه کاربری درباره این خودرو حاکی از سواری نرم و آپشن‌ها و امکانات رفاهی متعدد است.

امکاناتی که امتیاز بزرگ خودروهای چینی نسبت به رقبای ایرانی و خارجیشان محسوب می‌شود.

فروش اقساطی دیگنیتی با شرایط استثنایی از جمله قیمت واقعی، اقساط بلند مدت، خرید با کمترین پیش‌پرداخت و بدون ضامن هم اکنون در دستور کار آرشا خودرو قرار دارد.

فیدلیتی

فیدلیتی در دو مدل پنج نفره و هفت نفره عرضه شده است تا دغدغه مشتری ایرانی مبنی بر جادار بودن کابین برای سفرهای طول و دراز را از بین ببرد.

فروش اقساطی فیدلیتی فرصت مالکیت خودرویی را در اختیار شما قرار می‌دهد که از نظر ظاهری، طراحی داخلی، امکانات رفاهی و ایمنی، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

شما برای خرید این کراس اوور سایز متوسط می‌توانید در طرح فروش اقساطی بهمن موتور شرکت کنید تا صاحب ماشینی شوید که مجهز به یک موتور با دوام با عملکرد قابل قبول است.

 جتور ایکس 70 از نظر مصرف سوخت نیز شرایطی ایده‌ال دارد و از نظر امکانات رفاهی به جرات میتوان آن را کامل‌ترین خودرو در بین رقبای هم قیمت عنوان نمود.

فیدیلیتی x70

با شرکت در طرح فروش اقساطی فیدلیتی آرشا خودرو از مزایایی مانند ثبت سند به نام خریدار، تحویل فوری و اقساط بلند مدت برخوردار خواهید شد.

بسترن B30

فروش اقساطی بسترن B30، این سدان چینی در حالی از محبوبیت بسیار خوبی در بازار ایران برخوردار است که به گواه کارشناسان و تجربه کاربری مالکان، بزرگترین مزیت این خودرو عملکرد فوق العاده گیربکس آن است.

متقاضیان شرکت در طرح فروش اقساطی بهمن موتور برای خرید اقساطی بسترن خوب است بدانند که این خودرو نسبت به رقبای هم رده قیمتی، از ایمنی بیشتری برخوردار است. تا جایی که موفق شده تا پنج ستاره ایمنی را از موسسه CNCAP دریافت نماید.

شما با شرکت در طرح فروش اقساطی بسترن B30 نباید منتظر یک کابین شگفت انگیز و لوکس باشید، در واقع باید از همین الان خودتان را آماده کنید که با یک طراحی داخلی ساده و معمولی مواجه خواهید شد، اما جادار بودن کابین و ویژگی‌های فنی مطلوب می‌تواند این نقص را کمرنگ کند.

برای خرید قسطی این سدان جذاب، می‌توانید از طریق آرشا خودرو اقدام کنید.

راهنمای خرید اقساطی محصولات بهمن موتور از آرشا خودرو

چنانچه قصد شرکت در طرح فروش اقساطی بهمن موتور را دارید تا بتوانید از طرح‌های

 • فروش اقساطی مزدا ۳
 • فروش اقساطی دیگینیتی
 • فروش اقساطی فیدیلیتی
 • و فروش اقساطی بسترن b30

استفاده کنید، کافی است با مراکز فروش ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب مجموعه شرایط اقساطی بهمن خودرو، قیمت روز محصولات گروه بهمن، و نحوه قسط‌بندی را برای شما توضیح دهند.

سوالات متداول

1. آیا امکان خرید اقساطی خودروهای خارجی وجود دارد؟

در شرایطی که امکان خرید اقساطی تولیدات ایرانی نیز از کارخانه وجود ندارد، آرشا خودرو با ارائه طرح فروش اقساطی بهمن موتور، امکان خرید قسطی محصولات وارداتی و مونتاژی را فراهم کرده است.

2. آیا خرید اقساطی خودروهای خارجی متعلق به اقشار خاصی از جامعه است؟

با توجه به شرایطی که آرشا خودرو برای فروش اقساطی بهمن موتور در نظر گرفته است، همه اقشار جامعه با هر سطح درآمدی می‌توانند برای خرید خودرو خارجی اقدام کنند.

3. پرطرفدارترین محصولات بهمن موتور کدامند؟!

فیدلیتی، دیگنیتی، مزدا 3 و بسترن B30 پرطرفدارترین محصولات گروه بهمن در کشورمان هستند که با شرکت در طرح فروش اقساطی بهمن موتور آرشاخودرو می‌توانید، مالک یکی از آن‌ها شوید.

4. برای خرید اقساطی بهمن موتور چقدر سرمایه لازم است؟

آرشا خودرو امکان فروش اقساطی بهمن موتور با کمترین سرمایه و دریافت کمترین پیش پرداخت را فراهم کرده است.

5. زمان تحویل محصولات بهمن موتور در طرح‌های خرید اقساطی چگونه است؟

 با شرکت در طرح فروش اقساطی بهمن موتور آرشا خودرو به صورت فوری و آنی خودرو جدید را دریافت خواهید کرد.

6. بهترین شرایط فروش اقساطی بهمن موتور 1402 متعلق به کدام مجموعه است؟

بهترین شرایط فروش اقساطی بهمن موتور 1402 متعلق به آرشاخودرو است که با تحویل فوری، حداقل پیش پرداخت، بدون نیاز به ضامن و اقساط بلند مدت همراه است.

7. آیا خرید اقساطی خودرو خارجی منطقی است؟

خرید یک خودرو مدرن خارجی، با توان فنی بالا، استهلاک کم، مصرف سوخت پایین، کابین جادار و امکانات ایمنی و رفاهی متعدد قطعا منطقی است. برای خرید اقساطی خودرو خارجی می‌توانید از طریق آرشا خودرو اقدام کنید.

 8. شرایط فروش اقساطی محصولات بهمن موتور در آرشا خودرو به چه صورت است؟

فروش اقساطی محصولات بهمن موتور با توجه به بودجه و شرایط مشتری قیمت گذاری می‌شود. مجموعه آرشا خودرو، ارائه دهنده‌ی طرح فروش اقساطی خودرو، با توجه به بودجه مشتری اقساط آن را در نظر می‌گیرد. برای اطلاع بیشتر از شرایط فروش اقساطی محصولات سایپا کافی است به وب سایت آرشا خودرو مراجعه کنید و با شماره تلفن: 02148000998 تماس حاصل نمایید.