شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 18
با ما تماس بگیرید 02148000998

فروش اقساطی بسترن B30

با انتخاب شرکت آرشا خودرو میتوانید از بهترین شرایط فروش اقساطی خودرو و فروش اقساطی بسترن B30 بهره مند شوید. این شرکت شرایط فروش اقساطی بسترن B30 را برای رضایت مندی هر چه بیشتر خریداران و علاقمندان به این خودرو بسیار منعطف و مناسب در نظر گرفته است و با توجه به این شرایط ایده آل توانسته مشتریان زیادی را جلب نماید.

خودروی بسترن از خودروهای چینی در کشور میباشد که به دلایلی همچون کارایی و عملکرد مناسب و همچنین قیمت مناسبی که دارد محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است و در حال حاضر فروش بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.  از میان روش های فروش نقدی و همچنین فروش اقساطی بسترن B30میتوانید با توجه به شرایط مالی خود اقدام به خرید خودرو کنید.

فروش نقدی بسترن B30 یکی از روش های فروش این مدل خودرو محسوب میشود که برای افراد با توانایی مالی خوب مناسب میباشد. اما اگر توانایی خرید نقدی این خودرو وجود ندارد میتوانید خدمات فروش اقساطی بسترن B30 را که برخی شرکت ها به مشتریان خود  ارائه میدهند انتخاب نمایید.

فروش اقساطی بسترن B30

فروش اقساطی بسترن B30 و تحویل خودرو در کوتاه ترین زمان

هر شرکتی که در زمینه فروش اقساطی بسترن B30 نمیتواند در طی چند روز این خودرو را به شما تحویل دهد و تنها برخی از شرکت ها هستند که امکان تحویل چند روزه خودرو را برای مشتریان خود فراهم آورده اند. شرکت هایی که در زمینه فروش اقساطی بسترن B30 فعالیت میکنند نسبت به بودجه خود شرایطی را برای فروش خود در نظر میگیرند که یکی از شرایط فروش مدت زمان تحویل خودرو میباشد.

مدت زمان تحویل خودرو به مشتری در برخی از شرکت ها بصورت چند روزه و کوتاه مدت و در برخی شرکت ها طولانی مدت میباشد که مشتری از شرایطی که طی آن خودرو در مدت زمان کوتاه به مشتری تحویل داده میشود استقبال به عمل می آورد.

فروش اقساطی بسترن B30 در کوتاه ترین زمان ممکن در صورتی میسر خواهد شد که شرکت این خودرو را موجود داشته باشد و در صورت عدم موجودی خودرو امکان تحویل آن نیز وجود نخواهد داشت. شرکت آرشا خودرو امکان تحویل خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان خود فراهم آورده است و میتوانید به راحتی این خودرو را خریداری و در کوتاه مدت تحویل بگیرید.

سوالات متداول:

میزان پیش پرداخت در طرح فروش اقساطی بسترن B30 چقدر است؟

آرشا خودرو بستری فراهم کرده است که همه‌ی اقشار با هر میزان درآمد بتوانند با حداقل سرمایه و کم‌ترین پیش پرداخت صاحب خودرو دلخواه خود شوند. برای اطلاع از مبلغ دقیق پیش پرداخت برای خرید بسترن B30 اقساطی با دفاتر این مجموعه تماس بگیرید.

تعداد و مبلغ اقساط در طرح فروش اقساطی بسترن B30 چگونه است؟

 با توجه به اوضاع معیشتی مردم، در سال 1402 آرشا خودرو تدابیری اندیشیده است تا مبلغ اقساط در تعامل با خریدار و بر اساس توان مالی او تعیین شود و مدت بازپرداخت اقساط در طرح فروش اقساطی بسترن B30 نیز بلند مدت در نظر گرفته می‌شود.

نوع و تعداد چک درخواستی از سوی آرشا خودرو در طرح فروش اقساطی بسترن B30 چگونه تعیین می‌شود؟!

نوع چک مورد نیاز در طرح فروش اقساطی بسترن B30 برای معامله با آرشا خودرو باید صیادی باشد، اما تعداد چک به تعامل مدیران فروش این مجموعه با خریدار بستگی دارد و با توجه به مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

مدت زمان تحویل خودرو در طرح فروش اقساطی بسترن B30 آرشا خودرو چقدر است؟

آرشا خودرو به تحویل خودرو به خریداران، طی مدت یک ساعت شهرت دارد! بنابراین هر روزی که برای خرید اقساطی بسترن B30 با مدیران فروش این مجموعه پشت میز معامله بنشینید، پس از عقد قرارداد و انجام روال معمول به صورت فوری و آنی شاسی بلند جذاب خود را تحویل خواهید گرفت و با خود به خانه خواهید برد.